Vildan Atasever Payitaht Abdülhamid dizisinin kadrosuna dahil oldu!

Payitaht Abdülhamid dizisine yeni oyuncu geliyor.

Merve Mutlu
03 Kasım 2020 - 10:38
Gündem

TRT1 ekranlarının ES Film imzası taşıyan dizisi Payitaht Abdülhamid'in kadrosuna yeni sezonunda yeni isimler dahil olmaya devam ediyor. Osmanlı İmparatorluğu padişahlarından Abdülhamid Han karakteri ile başrolde Bülent İnal'ın yer aldığı dizinin kadrosuna bir isim daha dahil oluyor. 

20-11/03/payitaht.png

Sultan Abdülhamid'in padişahlığının 20. yılından itibaren döneme damgasını vuran önemli olayları ekrana taşıyan ve Özlem Conker, Bahadır Yenişehirlioğlu, Can Sipahi, Duygu Gürcan, Selen Öztürk gibi isimleri kadrosunda bir araya getiren dizi yeni sezonda: Hakan Bilgin, Cansu Fırıncı, İsmail Hakkı Ürün, Yılmaz Meydaneri, Burak Haktanır, Mehmet Korhan Fırat ve Gökşin Saraç'ın katıldığı kadrosu ile ekranlardaki yerini aldı.

Vildan Atasever Payitaht Abdülhamid dizisinin kadrosuna dahil oldu!

20-11/03/vildan-atasever.jpg

TRT1'in sevilen ve yeni bölümleri merakla beklenen dizisi Payitaht Abdülhamid'in yeni bölümlerinde kamera karşısına çıkacak yeni isim en son Tek Yürek dizisinde rol alan Vildan Atasever oldu. 

Aşağıdaki bağlantıdan Diziler instagram hesabını takibe alarak güncel dizi haberlerini instagram üzerinden de takip edebilirsiniz.

@diziler

üyeler ne diyor?

resim yok
:-) :) :o) :c) :^) :-D :-( :-9 ;-) :-P :-p :-Þ :-b :-O :-/ :-X :-# :'( B-) 8-) :-\ ;*( :-* :] :> =] =) 8) :} :D 8D XD xD =D :( :< :[ :{ =( ;) ;] ;D :P :p =P =p :b :O 8O :/ =/ :S :# :X B) O:)
Kapat