Volkan Demirel: 'Benim için normal bir hayat güzel değil'

Türk futbolunun efsanevi isimlerinden Volkan Demirel, GAİN’de yayınlanan 'Hadi Anlat' programına konuk oldu. 6 Şubat depremlerine bizzat şahit olan ve Hatay’da depremzedelere yönelik çalışmalarıyla çok konuşulan Demirel, gazeteci Senem Aydın’a depremden sonra sokakta aldığı tepkileri, kariyer hedeflerini, aile hayatını ve daha pek çok bilinmeyenini anlattı.

Berfin Sengil
11 Haziran 2024 - 12:12
Viral

Her hafta sanat ve spor camiasından ünlü isimlerin ağırlandığı Hadi Anlat'ın ikinci bölümüne eski milli futbolcu, futbol yorumcusu ve teknik direktör Volkan Demirel konuk oldu. GAİN’de yayınlanan programda Demirel, gazeteci Senem Aydın’ın sorularını büyük bir içtenlikle yanıtladı. 

Aydın’ın, “İnanılmaz bir sevgi var size” sözüne, “Depremden sonra öyle oldu” yanıtını veren Volkan Demirel, “Keşke bunlar yaşanmasaydı da ben eski Volkan olarak bilinseydim. Sadece belli bir kesim tarafından seviliyordum çünkü Fenerbahçeliliğini çok ön plana çıkaran bir insandım. Depremden sonra beni yolda gören herkes sarılıyor; öyle bir saygı gösteriyorlar ki… Ama ben bunun (yardım çalışmalarını kastediyor) için bir şey yapmadım. İnsani duygulara sahip herkesin yapabileceği bir şey yaptım” diye ekledi. 

Hiçbir zaman ölüm korkusu yaşamadım. Bence en büyük korku sevdiklerinizi kaybetmek” diyen Volkan Demirel, “Benim için normal bir hayat güzel değil. İllaki bir sorun olması lazım. İllaki benim o zorlukları başarmam lazım. O zaman hayat bana daha anlamlı geliyor” açıklamasında bulundu.

Eşi Zeynep Demirel'den öncesi ve sonrası şeklinde hayatını ikiye ayırdığını kaydeden Demirel, "Zeynep beni olgunlaştırdı, biraz fevri bir tiptim. Biz birbirini tamamlayan bir puzzle gibiyiz” dedi. 

Aziz Yıldırım; baba dersiniz ya, benim için öyle. Aziz Başkan nasıl babamsa Ali Koç da abimdir” diyen Volkan Demirel,Avrupa Şampiyonası’nda (Jan) Koller’i keşke itmeseydim” itirafında da bulundu. Ayrıca Demirel, kariyeri için yurt dışı hedefi olduğunu da söyledi.

Volkan Demirel’in konuk olduğu “Hadi Anlat” şimdi ve sadece GAİN’de izlenebilir.

Hadi Anlat”ın ilerleyen bölümlerine Evrim Alasya, Sinan Akçıl, Rachel Araz, Deniz Baysal, Hande Soral & İsmail Demirci, Halil İbrahim Ceyhan, Aslıhan Turan Doğan, Ahmet Güneştekin, Bestemsu Özdemir ve Uğur Aslan konuk oluyor. 

“Hadi Anlat” her salı, yeni bölümleriyle sadece GAİN’de…

Aşağıdaki bağlantıdan Diziler instagram hesabını takibe alarak güncel dizi haberlerini instagram üzerinden de takip edebilirsiniz.

@diziler

üyeler ne diyor?

resim yok
:-) :) :o) :c) :^) :-D :-( :-9 ;-) :-P :-p :-Þ :-b :-O :-/ :-X :-# :'( B-) 8-) :-\ ;*( :-* :] :> =] =) 8) :} :D 8D XD xD =D :( :< :[ :{ =( ;) ;] ;D :P :p =P =p :b :O 8O :/ =/ :S :# :X B) O:)
Kapat

bizi takip edin