Whiskey Cavalier 1. sezon 8. bölüm ne zaman? Yeni bölüm konusu ve fragmanı

Lauren Cohan ve Scott Foley'li Whiskey Cavalier'ın yeni bölümünde neler olacak? Whiskey Cavalier 1. sezon 8. bölüm konusu, fragmanı ve bölümden kareler...

Volkan Küçükel
17 Nisan 2019 - 22:00
Kültür Sanat

ABC'nin yeni sezon dizilerinden "Whiskey Cavalier" geçen hafta sezonun yedinci bölümü 'Spain, Trains, and Automobiles' ile ekranlara geldi.

WHISKEY CAVALIER 1. SEZON 7. BÖLÜMDE NELER OLDU?

Will, Frankie ve Susan, Will'in yeni kız arkadaşı olan MI6 ajanı Emma Davies ile bir araya gelerek dünyadaki en radyoaktif ve zehirli maddelerden biri olup atom bombalarında ve nükleer enerji üretiminde kullanılan plütonyumu İspanya'da yanlış ellerden kurtarmaya çalışırlar.

19-04/17/whiskey-cavalier-1x08-foto1.jpg

WHISKEY CAVALIER 1. SEZON 7. BÖLÜM REYTİNGLERİ NASIL ÇIKTI?

Dizi, yedinci bölümü ile izlenme oranlarında 18-49 yetişkin yaş kategorisinde 0.6 reyting oranı ve 3.12 milyon izleyici rakamlarını elde ederek geçen hafta ile hemen hemen aynı rakamları sergiledi. Mevcut izlenme oranları ile dizinin yeni sezon onayı alıp alamayacağı biraz belirsiz. Şu an için tehlike sınırında olduğu söylenebilir.

WHISKEY CAVALIER 1. SEZON 8. BÖLÜM NE ZAMAN YAYINLANACAK?

Whiskey Cavalier; Jameel Saleem'in senaryosunu kaleme alıp, Jon East'in yönetmen koltuğunda oturduğu sezonun 8. bölümü "Confessions of a Dangerous Mind" ile 17 Nisan 2019 Çarşamba akşamı ABC ekranlarında kaldığı yerden devam edecek.

Peki, yeni bölümde izleyiciyi ne gibi gelişmeler bekliyor?

WHISKEY CAVALIER 1. SEZON 8. BÖLÜM KONUSU

"Confessions of a Dangerous Mind" - Ekip, tehlikeli bir tutuklunun sorgulanma amaçlı nakliyesi için görevlendirilerek Avrupa'nın yolunu tutar: Bu kişi, Will'in yozlaşmış eski patronu ve eski FBI direktörü Alex Ollerman'dan başkası değildir.

19-04/17/whiskey-cavalier-1x08-foto2.jpg

Oyuncu kadrosu: Scott Foley (Will Chase), Lauren Cohan (Frankie Trowbridge), Ana Ortiz (Susan Sampson), Tyler James Williams (Edgar Standish), Vir Das (Jai Datta), Josh Hopkins (Ray Prince).

Konuk oyuncular: Marika Dominczyk (Tina Mare), Dylan Walsh (Alex Ollerman).

WHISKEY CAVALIER YENİ BÖLÜMDEN DİĞER KARELER

19-04/17/whiskey-cavalier-1x08-foto3.jpg

19-04/17/whiskey-cavalier-1x08-foto4-1555527012.jpg

19-04/17/whiskey-cavalier-1x08-foto5.jpg

"Whiskey Cavalier" 1. sezon 8. bölüm fragmanı:

Aşağıdaki bağlantıdan Diziler instagram hesabını takibe alarak güncel dizi haberlerini instagram üzerinden de takip edebilirsiniz.

@diziler

üyeler ne diyor?

resim yok
:-) :) :o) :c) :^) :-D :-( :-9 ;-) :-P :-p :-Þ :-b :-O :-/ :-X :-# :'( B-) 8-) :-\ ;*( :-* :] :> =] =) 8) :} :D 8D XD xD =D :( :< :[ :{ =( ;) ;] ;D :P :p =P =p :b :O 8O :/ =/ :S :# :X B) O:)
Kapat