Will Smith'li Amend: The Fight for America 1. sezonuyla Netflix'te başladı!

Sunuculuğunu ve yapımcılığını Will Smith'in üstlendiği "Amend: The Fight for America (Değişiklik Yap: ABD'de Özgürlük Savaşı)" Netflix'te başladı. Detaylar...

"Sözcüklerin gücü vardır. Sözcükler dünyayı değiştirebilir. İşte bunun için buradayız. Hikayemizi anlatmak için, Amerika'nın ve 14. değişikliğin..."

"AMEND: THE FIGHT OF AMERICA" NETFLIX'TE!

Sunuculuğunu ve yapımcılığını ünlü oyuncu Will Smith'in üstlendiği "Amend: The Fight for America (Değişiklik Yap: ABD'de Özgürlük Savaşı)" isimli belgesel dizisi 17 Şubat 2021 Çarşamba günü Netflix'te başladı.

"AMEND: THE FIGHT OF AMERICA" KONUSU VE KADROSU

Amerika Birleşik Devletleri kurulduğunda özgürlük ve eşitlik idealleri tüm insanlar için geçerli değildi. Değişiklik Yap: ABD'de Eşitlik Mücadelesi'nin bölümleri, ulusun yanlışlarını düzeltmek ve herkes için özgürlük ve adaleti anayasaya yerleştirmek için savaşan cesur Amerikalılar'ın hikayelerinden oluşmakta.

21-02/17/amend-the-fight-for-america-netflix-dizisi.jpg

ABD Anayasası'nda yapılan 14. Değişiklik üzerinden Amerika'da uğrunda nice canlar verilen eşit haklar mücadelesinin gelişimini inceleyen yapımda Mahershala Ali, Samira Wiley, Courtney B. Vance ve Samuel L. Jackson gibi pek çok ünlü isim karşımıza çıkıyor.

Laverne Cox, Utkarsh Ambudkar, Bambadjan Bamba, Sterling K. Brown, Bobby Cannavale, Rafael Casal, Whitney Cummings, Daveed Diggs, Hannah Gadsby, Joseph Gordon-Levitt, Graham Greene, Diane Guerrero, Helen Hunt, Joshua Jackson, Aja Naomi King, Diane Lane, Ki Hong Lee, Gabriel Luna, Marsai Martin, Dermot Mulroney, Tig Notaro, Jae Suh Park, Randall Park, Pedro Pascal, Yara Shahidi, Alia Shawkat, Algee Smith, Willow Smith, Lena Waithe, Larry Wilmore bu belgesel dizisinde rastlayacağımız diğer isimler.

Değişiklik Yap: ABD'de Eşitlik Mücadelesi'nin 1. sezon bölüm rehberi şu şekilde:

- 1. Sezon 1. Bölüm: "Vatandaş" (56 dakika)
- 1. Sezon 2. Bölüm: "Direniş" (57 dakika)
- 1. Sezon 3. Bölüm: "Bekleyiş" (58 dakika)
- 1. Sezon 4. Bölüm: "Egemenlik" (62 dakika)
- 1. Sezon 5. Bölüm: "Aşk" (57 dakika)
- 1. Sezon 6. Bölüm: "Vaat" (60 dakika)

21-02/17/amend-the-fight-for-america-netflix-dizisi-izle.jpg

Kenny Leon'un yönetmen koltuğunda oturduğu serinin yazar ekibi Robe Imbriano, Sasha Stewart ve Tom Yellin'den oluşuyor.

"Amend: The Fight for America" (Netflix) Fragman:

Aşağıdaki bağlantıdan Diziler instagram hesabını takibe alarak güncel dizi haberlerini instagram üzerinden de takip edebilirsiniz.

@diziler

üyeler ne diyor?

resim yok
:-) :) :o) :c) :^) :-D :-( :-9 ;-) :-P :-p :-Þ :-b :-O :-/ :-X :-# :'( B-) 8-) :-\ ;*( :-* :] :> =] =) 8) :} :D 8D XD xD =D :( :< :[ :{ =( ;) ;] ;D :P :p =P =p :b :O 8O :/ =/ :S :# :X B) O:)
Kapat

bizi takip edin