Yasak Elma'nın Mert'i Can Nergis diziden ayrılıyor!

Yasak Elma'nın kadrosunda ayrılık vakti geldi.

Merve Mutlu
18 Şubat 2021 - 19:29
Gündem

Pazartesi akşamlarının vazgeçilmezi haline gelen Fox ekranlarının fenomen entrika dizisi Yasak Elma, hız kesmeden hikayesine devam ediyor. Yeni sezonda birçok oyuncuyu kadrosunda dahil eden diziden bir oyuncu ayrılıyor. 

21-02/18/yasak-elma.jpg

Başrollerinde Eda Ece, Nesrin Cavadzade ve Şevval Sam'ın yer aldığı ve herkesin birbiriyle entrika dolu bir ilişkisi olduğu diziye yeni sezonda Erdal Özyağcılar, Gülenay Kalkan, Berk Oktay ve Nilperi Şahinkaya katılmıştı.

Yasak Elma'nın Mert'i Can Nergis diziden ayrılıyor!

21-02/18/can-nergis.png

Diziye Kerim karakteriyle birlikte dahil olan ve amaçları dolandırıcılık olan Mert, ilerleyen süreçte Zehra ile evlenmişti. Zehra'yı bir şekilde kandırarak hisseleri üzerine yapmasını sağlayan Mert karakterini canlandıran Can Nergis kadroaya veda etmeye hazırlanıyor.

Aşağıdaki bağlantıdan Diziler instagram hesabını takibe alarak güncel dizi haberlerini instagram üzerinden de takip edebilirsiniz.

@diziler

üyeler ne diyor?

resim yok
:-) :) :o) :c) :^) :-D :-( :-9 ;-) :-P :-p :-Þ :-b :-O :-/ :-X :-# :'( B-) 8-) :-\ ;*( :-* :] :> =] =) 8) :} :D 8D XD xD =D :( :< :[ :{ =( ;) ;] ;D :P :p =P =p :b :O 8O :/ =/ :S :# :X B) O:)
Kapat