Yılmaz Meydaneri Payitaht Abdülhamid'in kadrosunda!

Sevilen dizinin kadrosuna yeni bir isim daha katıldı.

Merve Mutlu
21 Eylül 2020 - 16:10
Gündem

TRT1 ekranlarının ES Film imzası taşıyan dizisi Payitaht Abdülhamid'in kadrosuna yeni sezonda yeni isimler katılıyor. Osmanlı İmparatorluğu padişahlarından Abdülhamid Han karakteri ile Bülent İnal'ın yer aldığı dizinin yeni sezon hazırlıkları devam ediyor. 

20-09/21/payitaht.jpg

Sultan Abdülhamid'in padişahlığının 20. yılından itibaren döneme damgasını vuran önemli olayları ekrana taşıyan ve Özlem Conker, Bahadır Yenişehirlioğlu, Can Sipahi, Duygu Gürcan, Selen Öztürk gibi isimleri kadrosunda bir araya getiren dizi 21 Eylül'de yeni sezon için yeniden sete giriyor.

Yılmaz Meydaneri Payitaht Abdülhamid'in kadrosunda!

20-09/21/yilmaz.jpg

Yeni sezonuna başlaması merakla beklenen ve sezonu geç açma kararı alan dizinin kadrosuna katılan isimlerden biri de İz Peşinde, Küçük İbo ve Nöbet gibi dizilerde rol alan Yılmaz Meydaneri oldu. Meydaner dizide Sadrazam Ferit Paşa karakterini canlandıracak. 

Aşağıdaki bağlantıdan Diziler instagram hesabını takibe alarak güncel dizi haberlerini instagram üzerinden de takip edebilirsiniz.

@diziler

üyeler ne diyor?

resim yok
:-) :) :o) :c) :^) :-D :-( :-9 ;-) :-P :-p :-Þ :-b :-O :-/ :-X :-# :'( B-) 8-) :-\ ;*( :-* :] :> =] =) 8) :} :D 8D XD xD =D :( :< :[ :{ =( ;) ;] ;D :P :p =P =p :b :O 8O :/ =/ :S :# :X B) O:)
Kapat