You 2. sezon Netflix'te başladı! You 2. sezon hakkında bilinmesi gerekenler!

Penn Badgley'in başrolünde yer aldığı Netflix'in popüler dizisi You'nun 2. sezonu başladı. You 2. sezon konusu, fragmanı, oyuncu kadrosu...

Volkan Küçükel
26 Aralık 2019 - 13:52
Kültür Sanat

"Geçmişiniz sizi takip ederken yeni bir başlangıç yapmak zordur..."

YOU 2. SEZON BAŞLADI!

Tehlikeli bir cazibeye sahip, ileri seviyede obsesif genç bir adamın takıntı haline getirdiği kişilerin hayatlarına girmek için sınırları zorlamasıyla gelişen olayları konu edinen Netflix dizisi "You" 26 Aralık 2019 Perşembe günü itibarıyla 2. sezon bölümleriyle platfomdaki yerini aldı.

Caroline Kepnes'in 2016'da yayımlanan Hidden Bodies isimli romanından uyarlanan 2. sezon toplam 10 bölümden oluşuyor.

19-12/26/you-2-sezon-poster.jpg

YOU 2. SEZONDA NELER OLACAK?

You'nun ikinci sezonunda aşka tövbe eden Joe, artık Will Bettelheim adını kullanmaktadır. Alışıldık Joe'dan çok farklı olan Will, dünya üzerindeki kişisel cehennemi olan Los Angeles'a gelip doğru yolda kalmaya çalışsa da geçmişi onu rahat bırakmayacaktır.

You ikinci sezon bölümleri "Yeni Bir Başlangıç", "Sadece Ucundan", "Arkadaşlar Ne İçindir?", "İyi, Kötü ve Hendy", "İyi Sağlıklı Hafta Sonları, Joe!", "Elveda Tavşancığım", "Yok-oluşsal Kriz", "Beverly Hills'te Korku ve Nefret", "Özel Dedektif Joe" ve "Love, Her Yerde" olarak sıralanıyor.

YOU 2. SEZONDA YENİ YÜZLER

Victoria Pedretti (Love Quinn), James Scully (Forty Quinn), Jenna Ortega (Ellie), Adwin Brown (Calvin), Robin Lord Taylor (Will), Carmela Zumbado (Delilah Alves), Marielle Scott ( Lucy), Chris D'Elia (Henderson), Charlie Barnett (Gabe), Melanie Field (Sunrise), Magda Apanowicz (Sandy) yeni sezonun yeni oyuncuları olarak kadroya katılan isimler.

19-12/26/you-2-sezon-fotosu.jpg

YOU 3. SEZON OLACAK MI?

Netflix, You'nun 3. sezonunun olup olmayacağı konusunda henüz resmi bir açıklama yapmış değil. Ancak dizinin yakın bir zamanda 3. sezon onayı almasına kesin gözüyle bakılıyor.

"You" (Netflix) 2. sezon Türkçe alt yazılı fragman:

Aşağıdaki bağlantıdan Diziler instagram hesabını takibe alarak güncel dizi haberlerini instagram üzerinden de takip edebilirsiniz.

@diziler

üyeler ne diyor?

resim yok
:-) :) :o) :c) :^) :-D :-( :-9 ;-) :-P :-p :-Þ :-b :-O :-/ :-X :-# :'( B-) 8-) :-\ ;*( :-* :] :> =] =) 8) :} :D 8D XD xD =D :( :< :[ :{ =( ;) ;] ;D :P :p =P =p :b :O 8O :/ =/ :S :# :X B) O:)
Kapat