Hata bildir

Barış Falay

Reyting
(24 oy)
10
Doğum: 01 Ocak 1972 (52), Balıkesir
Eğitim : Yüksek Lisans
150 kişinin favorisi oldu
Barış Falay Ankara Üniversitesi DTCF Tiyatro Bölümünü bitirmiştir.Çeşitli özel tiyatrolarda ve Ankara Devlet Tiyatrosu’ nda 2 yıl çalıştıktan sonra, 1997 yılında kuruluş sınavıyla beraber İzmit Şehir Tiyatrosu sanatçısı oldu. “Hamlet” ile başlayan bu serüven, &ldquo...
Star'ın dizileri Ömer ve Sakla Beni ne zaman final yapıyor? Yalı Çapkını 3. sezon yolda mı? Yan Oda için flaş final kararı!
Star'ın dizileri Ömer ve Sakla Beni ne zaman final yapıyor? Yalı Çapkını 3. sezon yolda mı? Yan Oda için flaş final kararı!
Star'ın OGM Pictures imzalı dizileri Ömer ve Sakla Beni için final vakti yaklaşırken, Yalı Çapkını için ise yeni sezon çalışmalarına şimdiden başlandı. Peki Ömer dizisi ne zaman final yapacak? Ömer dizisinin finalinde neler olacak? Ömer dizisi kaçıncı bölümde ekrana veda edecek? Sakla Beni dizisinin finali ne zaman? Sakla Beni'nin finali kaçıncı bölümde olacak? Sakla Beni 26. bölümde neler yaşanacak? Yalı Çapkını 2. sezon finali ne zaman? Yalı Çapkını dizisinin sezon finali kaçıncı bölümde olacak? Yalı Çapkını 3. sezon çekilecek mi? Yalı Çapkını 3. sezonda neler yaşanacak? Yalı Çapkını 2. sezon finali ne zaman yayınlanacak? Yan Oda dizisi final mi yapıyor? Yan Oda dizisi ekranlara erken mi veda edecek? Yan Oda dizisi kaçıncı bölümde bitecek? Yan Oda dizisi 2. sezon olacak mı?

üyeler ne diyor?

resim yok
:-) :) :o) :c) :^) :-D :-( :-9 ;-) :-P :-p :-Þ :-b :-O :-/ :-X :-# :'( B-) 8-) :-\ ;*( :-* :] :> =] =) 8) :} :D 8D XD xD =D :( :< :[ :{ =( ;) ;] ;D :P :p =P =p :b :O 8O :/ =/ :S :# :X B) O:)
Kapat