Hata bildir

Ömer

(2023)
Puan
10
1 oy
1 kullanıcı
10
Yapım : 2023 Türkiye
Yönetmen :
1 kişinin favori dizisi oldu
Ömer; Star TV'de yayınlanacak olan "Ömer" adlı dizi ile anlaşma sağladı. Netflix'te yayınlanan Shtisel dizisinden uyarlanan projeyi ülkemizin son dönemde peş peşe birçok başarılı dizisine imza atan Cem Karcı yönetecek.
Yalı Çapkını, Ömer ve Çöp Adam gibi dizilerin oyuncuları AFAD için yardım toplayacak!
Yalı Çapkını, Ömer ve Çöp Adam gibi dizilerin oyuncuları AFAD için yardım toplayacak!
Kahramanmaraş ve çevre illerde meydana gelen deprem sebebiyle dizi sektöründe birçok isim yardımlaşma ve bölgeye gönderilmek üzere yardım toplamak için bir araya geliyor. Peki yardım gecesi ne zaman yapılacak? OGM Pictures ve diğer yapımları şirketleri yardım gecesinde yer alacak mı?

serbest kürsü

listeler

Hepsini Göster

reyting raporu

üyeler ne diyor?

( 1 yorum )
resim yok
:-) :) :o) :c) :^) :-D :-( :-9 ;-) :-P :-p :-Þ :-b :-O :-/ :-X :-# :'( B-) 8-) :-\ ;*( :-* :] :> =] =) 8) :} :D 8D XD xD =D :( :< :[ :{ =( ;) ;] ;D :P :p =P =p :b :O 8O :/ =/ :S :# :X B) O:)
Kapat
Yerlidiziseç
Merhaba, dizi de bir çok mantık hatası var, karakterler ile yaşlar uyuşmamış, 5 çocuklı Nisa Merve Dizdar çok genç kalmış , Barış Falay a dede rolü vermek nedir ya . Gökçe Bahadır da kocasın dan daha yeni ayrılmış ama oğlu yaşındaki Ömer e musallat olmuş , acelesi ne ya. İşsiz Ömer e hangi banka 300 bin TL kredi verdi.
Henüz eklenmiş bir anket bulunmuyor.

yayın takvimi

 • Cumartesi 16:00

  T

  Star TV

  Pazar 14:00

  T

  Star TV

hayranlar