Hata bildir

Birce Akalay

Reyting
(109 oy)
9,4
Doğum: 19 Haziran 1984 (39), İstanbul
Eğitim : Lisans
276 kişinin favorisi oldu

Pera Güzel Sanatlar Lisesi Tiyatro bölümünde lise eğitimini tamamladı (2003). Aynı yıl girdiği İstanbul Üniversitesi Tiyatro Eleştirmenliği ve Dramaturji Bölümündeki eğitimini tamamlamadı fakat Haliç Üniversitesi Konservatuar Tiyatro Bölümünden mezun oldu.2004 Türkiye Güzelik yarışmasında üçüncü olduktan sonra Avrupa Güzelik...

teknik4 tarafından gönderildi
Birce Akalay'lı
Birce Akalay'lı "Eşiğin Ötesinde" dizisinin adı değişti! Yakışıklı oyuncu diziye katıldı!
Kuş Uçuşu dizisindeki başarılı performansıyla adından fazlasıyla söz ettiren Birce Akalay'ın Eşiğin Ötesinde dizisinin adı değişti Peki Eşiğin Ötesinde dizisinin adı ne oldu? Eşiğin Ötesinde dizisinin adı neden değişti? Bir Derdim Var dizisinde kimler rol alacak? Bir Derdim Var dizisinin konusu ne? Birce Akalay hangi yapımla anlaştı? Birce Akalay'ın yeni projesi ne? Birce Akalay'ın yeni dizisinin adı ne? Bir Derdim Var'da Birce Akalay'ın partneri kim oldu? Bir Derdim Var dizisi uyarlama mı? Birce Akalay kimdir? Mert Fırat kimdir?

üyeler ne diyor?

( 126 yorum )
resim yok
:-) :) :o) :c) :^) :-D :-( :-9 ;-) :-P :-p :-Þ :-b :-O :-/ :-X :-# :'( B-) 8-) :-\ ;*( :-* :] :> =] =) 8) :} :D 8D XD xD =D :( :< :[ :{ =( ;) ;] ;D :P :p =P =p :b :O 8O :/ =/ :S :# :X B) O:)
Kapat
resim yok
seni çok seviyorum
resim yok
ayşegül medaana Bu yorumu bildir
sizi çookkkkkkk seviyorum birce abla
resim yok
Ben bu kıza hayranım
resim yok
sizin hayranızım
Henüz eklenmiş bir anket bulunmuyor.