Hata bildir

Kuş Uçuşu

(2021)
Puan
5
0 oy
0 kullanıcı
5
Yapım : 2021
1 kişinin favori dizisi oldu
Kuş Uçuşu; Bakış açıları, yaklaşımlar ve hedefe giden yolda yürüme biçimleri X kuşağına göre artık bambaşkadır. Genç bir kadın olan Aslı da kariyer basamaklarını tırmanmak için çok çalışmaya güvenmek yerine "kuş uçuşu" gitmeye çalışır. Yeni dünyanın yöntemleriyle en üste ulaşmaya çalışan Aslı, amacına ulaşabilecek midir?
Kuş Uçuşu’nun üçüncü ve final sezonu şimdi Netflix'te yayında!
Kuş Uçuşu’nun üçüncü ve final sezonu şimdi Netflix'te yayında!
Başrollerinde Birce Akalay, Miray Daner ve İbrahim Çelikkol’a yer veren sevilen dizisi Kuş Uçuşu, yeni ve final sezonuyla geri döndü. Peki Kuş Uçuşu'nun 3. sezonu ne zaman yayınlanacak? Kuş Uçuşu 3. sezon fragmanı yayınlandı mı? Kuş Uçuşu'nun 2. sezonunda neler oldu? Kuş Uçuşu dizisinin oyuncu kadrosunda kimler var? Kuş Uçuşu dizisinin konusu ne? Birce Akalay kimdir? Kuş Uçuşu 3. sezon ne zaman yayınlanacak? Kuş Uçuşu 3. sezon kaç bölüm olacak? Kuş Uçuşu 3. sezonda Lale ve Aslı arasında neler yaşanacak?

serbest kürsü

listeler

Hepsini Göster

üyeler ne diyor?

resim yok
:-) :) :o) :c) :^) :-D :-( :-9 ;-) :-P :-p :-Þ :-b :-O :-/ :-X :-# :'( B-) 8-) :-\ ;*( :-* :] :> =] =) 8) :} :D 8D XD xD =D :( :< :[ :{ =( ;) ;] ;D :P :p =P =p :b :O 8O :/ =/ :S :# :X B) O:)
Kapat

hayranlar

neler oldu ?

EmirT EmirT, Deniz Alan ile ilgili katkıda bulundu 24 Nisan 2019 09:19
sasa22 sasa22, Deniz Alan kişisini favorilerine ekledi 04 Mart 2019 11:39
Kojiro Kojiro, Deniz Alan ile ilgili katkıda bulundu 04 Mart 2017 02:29