Hata bildir

Gupse Özay

Reyting
(6 oy)
9,7
Doğum: 30 Temmuz 1984 (40), İzmir
Eğitim : Lisans
35 kişinin favorisi oldu
30 Temmuz 1984 tarihinde İzmir’de doğan Gupse Özay Ege Üniversitesi Radyo Tv ve Sinema bölümünde okumuştur. Üniversite yıllarında dostlarıyla çektikleri “Yaman Yaşamışım” adlı belgesel ile ödül almıştır.TRT’den, yapım şirketlerine; magazin dergilerinden dizi setlerine kadar kariyerine yarayacak her alanı denemiştir. Ve daha sonrasında 4 y...
Gupse Özay ile Aslı İnandık'tan keyifli kamera arkası!
Gupse Özay ile Aslı İnandık'tan keyifli kamera arkası!
Disney ve Pixar’ın kült animasyon filmlerinden Oscar ödüllü ‘Ters Yüz’ün ikincisinin seyircilerle buluşmasına günler kaldı. Gupse Özay ile Aslı İnandık’ın ‘Üzüntü’ ve ‘Kaygı’ karakterlerini seslendirdiği stüdyo kaydından keyifli perde arkası ve kısa bir soru-cevap videosu paylaşıldı. Özay’ın en sevdiği karakteri seslendirdiğini belirttiği videoda; Aslı İnandık ise ses verdiği duygu kaygıya en yakın olduğu anların uyuyamadığı anlar olduğunu söyledi. Hem karne hem de tatil hediyesi olarak çocuklar başta olmak üzere 7’den 70’e her yaşa hitap edecek ‘Ters Yüz 2’, 14 Haziran’da vizyona girecek.

üyeler ne diyor?

resim yok
:-) :) :o) :c) :^) :-D :-( :-9 ;-) :-P :-p :-Þ :-b :-O :-/ :-X :-# :'( B-) 8-) :-\ ;*( :-* :] :> =] =) 8) :} :D 8D XD xD =D :( :< :[ :{ =( ;) ;] ;D :P :p =P =p :b :O 8O :/ =/ :S :# :X B) O:)
Kapat