Hata bildir

Payitaht Abdülhamid

(2017)
Puan
10
11 oy
1 kullanıcı
10
Yapım : 2017 Türkiye
Yapım şirketi : Es Film
Yönetmen : ,
8 kişinin favori dizisi oldu
Payitaht Abdülhamid; 1896'da, Sultan Abdülhamid'in padişahlığının 20. yılından itibaren döneme damgasını vuran önemli olayları ekrana taşıyacak olan “Payitaht – Abdülhamid”, dizisinde, uzun süre sonra Osmanlı'nın zaferi ile sonuçlanan bir savaş: ''Yunan Harbi''ne yer verilecek. 1. Siyonist Kongre ile...
Kojiro tarafından eklendi
20 Nisan 2018 reyting sonuçları! Bir Mucize Olsun mu, İstanbullu Gelin mi, Arka Sokaklar mı birinci oldu?
20 Nisan 2018 reyting sonuçları! Bir Mucize Olsun mu, İstanbullu Gelin mi, Arka Sokaklar mı birinci oldu?
20 Nisan 2018 Cuma gününün reyting sonuçları elimize ulaştı... Birincilik yarışında hangi dizi başarılı oldu? Bir Mucize Olsun, Payitaht Abdülhamid, İstanbullu Gelin, Aşk ve Mavi dizilerinin reyting sonuçları nedir?

serbest kürsü

listeler

Hepsini Göster
dizilerim dizilerim listesine, Hasan Mert Akyol ekledi. 19 Nisan 2017

reyting raporu

üyeler ne diyor?

( 1 yorum )
resim yok

Yorum yazabilmek için üye girişi yapmalısınız..

:-) :) :o) :c) :^) :-D :-( :-9 ;-) :-P :-p :-Þ :-b :-O :-/ :-X :-# :'( B-) 8-) :-\ ;*( :-* :] :> =] =) 8) :} :D 8D XD xD =D :( :< :[ :{ =( ;) ;] ;D :P :p =P =p :b :O 8O :/ =/ :S :# :X B) O:)
Kapat
Buse Balta
36. bölüm özeti; Sultan Abdülhamid büyük bir kararla bütün anlaşmalarını alt üst eden Şehzade Abdülkadir’i Saraydan uzaklaştırır, Saray bu haberle çalkalanırken, Parvus ve Karaso ise; Abdülhamid’e karşı kazandıkları zafer sarhoşluğunun etkisini iki suikast planıyla daha da büyütmeyi hedefleyecekler… Yönetmenliğini Emre Konuk’un yaptığı, senaryosunu Ayça Mutlugil, Hale Çalap ve Hamza Akyıldız’ın kaleme aldığı Payitaht Abdülhamid’in bu hafta yayınlanacak yeni bölümünde neler olacak: Abdülhamid Duyun-u Umumiye'nin yaptığı karşı hamlenin şaşkınlığı ve öfkesi içindeyken, olayın Abdülkadir yüzünden olduğunu öğrenir ve deliye döner. Abdülkadir’in yaptıkları bardağı taşırmıştır artık ve sonunda Abdülhamid oğlunu Saraydan uzaklaştırır. Abdülkadir’in Saraydan gitmesi ve ortadan kaybolması bir deprem etkisi yaratır. Bidar Sultan merak ve endişe içindedir. Abdülhamid’e oğlunu bulması ve geri çağırması için yalvarır. Ancak Abdülhamid kararlıdır. Parvus ve Karaso, Abdülhamid’e karşı zafer kazanmış olmanın mutluluğu içindedir. Şimdi daha büyük bir adım atmanın zamanıdır. Parvus Abdülhamid’in sonunu getirecek bir planı devreye sokar. Hatice, Vasfi ile birlikte yeni görev yerine giderken büyük aşkına sonsuza dek veda mı edecektir? Abdülkadir kendine yeni bir hayat kurmaya çalışırken, peşindeki gizemli adamlardan habersizdir. Abdülkadir’i bu sefer nasıl bir tehlike beklemektedir? Abdülhamid Parvus’un oyunuyla Saraydan çıktığında, iki ayrı suikast planının ortasına düşer. Silahlar patladığında vurulan kim olacaktır?

facebook yorumları

Henüz eklenmiş bir anket bulunmuyor.

yayın takvimi

 • Pazartesi 20:00

  T

  TRT 1

  Salı 06:35

  T

  TRT 1

  Cuma 20:00

  Y

  TRT 1

neler oldu ?

nedime nedime, Servet ile ilgili katkıda bulundu 20 Nisan 2018 - 16:32
teknik4 teknik4, Servet ile ilgili katkıda bulundu 12 Nisan 2018 - 11:29
Bartu Güven Bartu Güven, Servet dizisine oy verdi 27 Mart 2018 - 22:48
Oktay Kepili AS Oktay Kepili AS, Servet dizisini favorilerine ekledi 21 Mart 2018 - 23:45