ABC'nin yeni dizi projesi Grand Hotel'ın kadın başrolü Roselyn Sanchez'in oldu!

İspanyol dizisi Gran Hotel'den uyarlanan Grand Hotel'in oyuncu kadrosuna katılan ilk isim Roselyn Sanchez oldu.

Volkan Küçükel
25 Şubat 2018 - 23:58
Gündem

Bu ayın başlarında ABC'den pilot bölüm siparişi alan popüler İspanyol dizisi uyarlaması "Grand Hotel"in kamera önü ve arkası ekibini oluşturma çalışmalarına başlandı.

Son dönemde yapımcılık işlerine ağırlık veren Desperate Housewives yıldızlarından Eva Longoria ve ABC/ABC Studios'un gözde dramedi yazarlarından Brian Tanen'ın arkasında olduğu dizinin kadın başrolü Roselyn Sanchez olurken, deneme bölümü yönetmen koltuğunda oturacak isim ise Ken Olin (This Is Us) oldu.

18-02/26/roselyn_sanchez_.jpg

"GRAND HOTEL" KONUSU

Uyarlama senaryosu Brian Tanen tarafından kaleme alınan Grand Hotel; Miami Beach'te otel sahibi olan bir aile, otelde çalışan personel kadrosu ve bu topluluğun kusursuz dış görünüşlerinin altında yatan sırlar üzerinde şekillenen, otelin arka planında gerçekleşen olayları konu edinen bir dizi.

SANCHEZ'İN ROLÜNÜN DETAYLARI

Roselyn Sanchez dizide Miami cazibesinin vücut bulmuş hali olarak nitelendirilen Gigi karakterine hayat verecek. Stil sahibi bir kadın olan Gigi zeki, kurnaz ve ikiz kızlarına karşı oldukça sadık birisi. Otel sahibinin ikinci karısı olan Gigi hiçbir zaman kendisini ikinci olarak görmemektedir.

Lifetime'ın Deviouds Madis dizisinde dört sezon boyunca Carmen Luna karakteriyle izlediğimiz Sanchez ayrıca Fox International'ın Kolombiya yapımı dizisi Familia en Venta'da rol aldı. Aktris CBS'in Without a Trace dizisinde de önemli bir rol üstlenmişti.

18-02/26/ken-olin.jpg

Yönetmen koltuğunda oturacak Ken Olin ise şu sıralar This Is Us dizisinin bazı bölümlerinde yönetmenlik yapmakta. The Arrangement, Sleepy Hollow, The Man in the High Castle ve The Mob Doctor ise Olin'in yönetmen koltuğunda oturduğu diğer dizilerden.

Tanen, Longoria ve Spector üçlüsü ile birlikte orijinal dizinin dağıtıcısı Beta Film'den Christian Gockel ile Oliver Bachert projenin yürütücü yapımcı kadrosunu oluşturuyor.

18-02/26/grand-hotel-dizisi-abc.jpg

İspanya'da bilinen adıyla Gran Hotel; Bambu Producciones yapımcılığında Antena 3 kanalında üç sezon boyunca ekranlara gelmiş ve başarılı izlenme oranlarıyla dikkat çekmişti. İspanyol Downton Abbey olarak nitelendirilen dizinin hikayesi 1905'in İspanyası'nda geçiyordu.

Grand Hotel'ın oyuncu kadrosunu oluşturma çalışmaları devam ediyor.

"Gran Hotel" Antena 3 - Fragman:

 

üyeler ne diyor?

resim yok
:-) :) :o) :c) :^) :-D :-( :-9 ;-) :-P :-p :-Þ :-b :-O :-/ :-X :-# :'( B-) 8-) :-\ ;*( :-* :] :> =] =) 8) :} :D 8D XD xD =D :( :< :[ :{ =( ;) ;] ;D :P :p =P =p :b :O 8O :/ =/ :S :# :X B) O:)
Kapat