Bir Derdim Var 4. Bölüm 2. Fragmanı yayında! Kuzey ve Kürşad’ın hikayeleri çok konuşulacak!

Bir Derdim Var her hafta ele aldığı konularla dikkat çekmeye devam ediyor. Peki Bir Derdim Var 3. bölümde neler oldu? Bir Derdim Var 4. bölüm fragmanı yayınlandı mı? Bir Derdim Var 4. bölümde neler olacak? Bir Derdim Var dizisi uyarlama mı? Bir Derdim Var dizisinin konusu ne? Bir Derdim Var reytinglerde kaçıncı oldu?

Volkan Usta
27 Kasım 2023 - 10:11
Kültür Sanat

Bir Derdim Var gerek ele aldığı konuları gerekse karakter hikayeleri ile izleyicinin dikkatini çekmeye davam ediyor. Bu hafta ekrana gelecek bölümde Kuzey ve Kürşad’ın hikayeleri çok konuşulacak.

23-11/27/bdv-4.jpg

Yayınlanan yeni bölüm tanıtımında; Doktor Nilüfer ve ekibi, Kuzey ile Kürşad’ın ailelerinden dolayı yaşadıkları sorunları çözmeye odaklanırken Nilüfer bu iki çocuğun kendilerine ya da başkalarına zarar verme ihtimalinden korkuyor.

 

Yusuf ve İpek, Kuzey’in evindeki odasını incelemeye gittiklerine Kuzey’in büyük bir dahi olduğunu keşfederken Kürşad’ın babası onu ikna etmeye çalışıyor. Kürşad annesine yaptıklarından dolayı babasına öldürmeye çalışırken tanıtımın sonunda Kuzey, Nilüfer’in büyük sırrını Ömer dahil herkesin önünde haykırıyor.

 

Bir Derdim Var yeni bölümüyle Perşembe akşamı Kanal D’de!

Aşağıdaki bağlantıdan Diziler instagram hesabını takibe alarak güncel dizi haberlerini instagram üzerinden de takip edebilirsiniz.

@diziler

üyeler ne diyor?

resim yok
:-) :) :o) :c) :^) :-D :-( :-9 ;-) :-P :-p :-Þ :-b :-O :-/ :-X :-# :'( B-) 8-) :-\ ;*( :-* :] :> =] =) 8) :} :D 8D XD xD =D :( :< :[ :{ =( ;) ;] ;D :P :p =P =p :b :O 8O :/ =/ :S :# :X B) O:)
Kapat

bizi takip edin