Bir Zamanlar Kıbrıs'ın İnci'si Pelin Karahan karakterini anlattı!

Pelin Karahan yeni dizisi hakkında konuştu.

Merve Mutlu
23 Mart 2021 - 17:02
Gündem

TMC Film imzası ile TRT1 ekranları için hazırlanan ve çekimleri Lefkoşa ve Gazimağusa başta olmak üzere KKTC'de yapılan Bir Zamanlar Kıbrıs, ekran macerasına başlamak için gün sayarken merakla beklenen tanıtımlar da büyük heyecan yaratmayı başardı.

21-03/23/karahan.png

Kıbrıs Türklerinin varoluş mücadelesini ekrana taşıyacak olan dizide sakız tüccarı Kemal Dereli karakterini Ahmet Kural, eşi İnci’yi Pelin Karahan, Türkiye’den adaya gizli görevle gelen Ankaralı karakterini Serkan Çayoğlu, nişanlısı Doktor Ayşe'yi Gülper Özdemir, Kıbrıs Rumlarının EOKA isimli örgütünün lideri Nikos Sampson’ı Tayanç Ayaydın canlandıracak.

Bir Zamanlar Kıbrıs'ın İnci'si Pelin Karahan karakterini anlattı!

21-03/23/pelin-k.png

İnci karakterini canlandırdığı için çok mutlu olduğunu dile getiren Karahan sözlerine şöyle devam ediyor; "Benim canlandırdığım İnci karakteri, o zamanki mücadelenin içinde olan birçok aileden, birçok kadından bir tanesi aslında. Kendi halinde, görmüş geçirmiş, okumuş, adanın belirli ailelerden biri. Kemal’le evli ve iki tane çocuğu var. Güzel mutlu bir yuvaları var. Aslında her şey keyifli ve güzel başlıyor ancak Kanlı Noel dediğimiz gece ve sonrasındaki yıllarda yaşanan olaylar aileyi dağıtıyor ve paramparça ediyor. Burada İnci’nin duruşu benim için çok önemli. Milletine, devletine faydalı olmaya çalışacak. Ben İnci’ye hayat verdiğim için çok mutluyum. Bütün bu olayların gerçek olduğunu, yaşanmış olduğunu da bilmek, oynarken çok başka bir his uyandırıyor bende. O yüzden seyircinin de çok seveceğini, beğeneceğini düşünüyorum."

Aşağıdaki bağlantıdan Diziler instagram hesabını takibe alarak güncel dizi haberlerini instagram üzerinden de takip edebilirsiniz.

@diziler

üyeler ne diyor?

resim yok
:-) :) :o) :c) :^) :-D :-( :-9 ;-) :-P :-p :-Þ :-b :-O :-/ :-X :-# :'( B-) 8-) :-\ ;*( :-* :] :> =] =) 8) :} :D 8D XD xD =D :( :< :[ :{ =( ;) ;] ;D :P :p =P =p :b :O 8O :/ =/ :S :# :X B) O:)
Kapat