Camdaki Kız 12. Bölüm 2. Fragmanı Geldi! Hayri Gözüktü

Camdaki Kız 12. Bölüm 2. Fragmanı yayınlandı. Hayri sonunda yüzünü gösterdi. Artık isim kartıyla işimiz kalmadı. İşte yeni bölümde olacaklar.

Oğulcan Özsezgi
21 Eylül 2021 - 03:37
Kültür Sanat

Sezona yarış içerisinde ama ama çok hızlı başlayan Camdaki Kız, bu hafta yayınlanacak olan bölümünde ortalığı sallayacak. Öyle ki Camdaki Kız 12. Bölüm 2. Fragmanı öyle detaylar gösteriyor ki dizinin daha da vites yükselteceğini anlıyoruz.

Zaten bu sezon rakipleri sağlam. Haliyle dizinin vites arttırması önemliydi. Yeni bölüm için yayınlanan ikinci fragmanın bir önemi daha var. O da fragmanın merakla beklenen bir karakteri ortaya çıkaracak olması.

Camdaki Kız 12. Bölüm 2. Fragmanı ve Hayri

Baştan yeni karakter için bilgi verelim. Sonunda Hayri gözüktü. Fragmanın sonunda Hayri ile nasıl tanışacağımızı da öğrendik. Bu zamana kadar isim kartına verdiği emekler için teşekkür ediyoruz ve artık Hayri yerine geldi diyoruz. :) Hayri’nin ortaya çıkışı ise Rafet üzerinden olacak.

Rafet otelde rahatsızlanacak ve yardımına koşan isim de Hayri olacak. Karakterin yüzünü ilk defa burada görmüş olduk.

Diğer taraftan asıl gelişmeler ise Feride cephesinde yaşanacak. Kızı ile sorunları hala devam eden Feride bu kez Sedat’ı yakalıyor.

Bu sefer Sedat ile Cana arabanın içerisindeyken, Feride onları yakalıyor ve Sedat’a ciddi bir tokat atıyor. Kesinlikle işlerin karışacağını anlamış durumdayız.

Feride, bu olaydan sonra hala Nalan’a tepki gösterir mi yoksa kızının yanında mı duru bunu göreceğiz. Rafet’in Nalan’a çıkışması da yine bir diğer önemli gelişme olacak.

Camdaki Kız 12. Bölüm 2. Fragmanı kesin kanıtlamış oldu artık dizide hiçbir şey eskisi gibi olmayacak. Nalan’ın çilesi de kolay kolay bitmeyecek gibi duruyor. Bir yanda annesi bir yanda Rafet bir yanda da kendisini aldatan kocası.

Aşağıdaki bağlantıdan Diziler instagram hesabını takibe alarak güncel dizi haberlerini instagram üzerinden de takip edebilirsiniz.

@diziler

üyeler ne diyor?

resim yok
:-) :) :o) :c) :^) :-D :-( :-9 ;-) :-P :-p :-Þ :-b :-O :-/ :-X :-# :'( B-) 8-) :-\ ;*( :-* :] :> =] =) 8) :} :D 8D XD xD =D :( :< :[ :{ =( ;) ;] ;D :P :p =P =p :b :O 8O :/ =/ :S :# :X B) O:)
Kapat