Camdaki Kız 18.Bölüm 2.Tanıtımı Geldi! İşler Karışık

Camdaki Kız 18.Bölüm tanıtımı da yayınlandı. Sedat'ın arkasından Selen'in de evi terk ettiğini görüyoruz. Selen neden evden ayrılıyor? Rafet ne yapacak?

Oğulcan Özsezgi
31 Ekim 2021 - 00:17
Kültür Sanat

Camdaki Kız’da bazı olaylarda kopma noktasına gelindi. Artık Sedat ile Cana arasındaki ilişkiyi Nalan hariç herkes biliyor. Ama bir yandan da Rafet’in konuşmalarından sonra Cana’nın artık Sedat’ı bıraktığını gördük. Bu sefer kesin olarak Cana, Sedat’ı bıraktı gibi gözüküyor. Bir yandan da Sedat’ın ailesinden veto yediğini gördük. Camdaki Kız 18.Bölüm tanıtımında da en çok merak edilen zaten Sedat’ın neler yapacağı.

Öyle ki son bölümde Sedat, durumun öğrenilmesi üzerine mirastan men edilmişti. Sonrasında ise ilk tanıtımda Sedat’ın şirketteki hisselerini Cavit’e devretmek istediğini gördük. Yeni bölüm tanıtımında ise bambaşka olaylar gözüküyor.

Camdaki Kız 18.Bölüm’de Neler Olacak?

Yeni bölümde Sedat’ın evi terk ettiği anlaşılıyor. Sedat’ın 2 gündür eve gelmemesi Nalan’ı ise derin düşüncelere sokmuş gibi duruyor. Nalan ne yapacağını bilemez bir halde evde beklerken, bir yandan ise Sedat’ın yüzüğünü denize attığını görüyoruz.

Feride ise muhtemelen durumu toparlamak için eve geliyor. Bu sırada sürpriz bir haber de Selen cephesinden geliyor gibi gözüküyor. Artık gölgelerin arkasında saklanmak istemediğini belirten Selen’in de evi terk ettiğini görüyoruz.

Çocuklarından ardı ardına darbeler yiyen Rafet’in ise bu durumda yıkıldığını ve iyice dağıttığını görüyoruz. Sedat ne yapacak? Selen ne yapacak? Bunlar hakkında gelişmeler için yeni bölümü göreceğiz.

Video hazırlanıyor..

Bir yandan çocukları ve eşi Rafet’e karşı sırt çeviriyor gibi gözüküyor. Nalan ile Sedat’ın evliliğinin de tehlikeye girdiğini göreceğiz. Cana ise yeniden araya girecek mi yoksa söz verdiği gibi Sedat’tan uzak mı duracak bilinmiyor. Camdaki Kız 18.Bölüm tanıtımı gösteriyor ki yine hareketli bir bölüm göreceğiz.

Yeni bölüm yayınlandığında takip edip neler olacağına bakalım. Dizide işlerin iyice karışacağı ise kesin.

Aşağıdaki bağlantıdan Diziler instagram hesabını takibe alarak güncel dizi haberlerini instagram üzerinden de takip edebilirsiniz.

@diziler

üyeler ne diyor?

resim yok
:-) :) :o) :c) :^) :-D :-( :-9 ;-) :-P :-p :-Þ :-b :-O :-/ :-X :-# :'( B-) 8-) :-\ ;*( :-* :] :> =] =) 8) :} :D 8D XD xD =D :( :< :[ :{ =( ;) ;] ;D :P :p =P =p :b :O 8O :/ =/ :S :# :X B) O:)
Kapat