Merve Mutlu
22 Mart 2021 - 16:36
Gündem

Birbirinden başarılı projelerde yer alan ve özellikle Behzat Ç. ile bir fenomene dönüşen usta oyuncu Erdal Beşikçioğlu, erken final yapan son dizisi Çocukluk'un ardından yeniden setlere dönme kararı almış,Star TV için Kağıt Ev projesiyle anlaşmıştı. Oyuncunun partnerinin kim olacağı merakla beklenirken birbirinden başarılı projelerde büyük bir başarıyla yer alan güzel oyuncu Nur Fettahoğlu'nun partner olarak başrolde yer alması heyecanı artırdı.

21-03/22/kagit-ev-1616421740.png

Yönetmenliğini Şenol Sönmez'in yapacağı dizi etkileyici senaryosuyla da dikkat çekmeye hazırlanıyır. Hem sorgulayan hem sorgulatan çarpıcı bir hikayeye imza atan proje Ceza Hukuku Profesörü ve Olay Yeri Uzmanı Cihan Fırtına karakterine hayat verecek olan Beşikçioğlu ve başarılı Avukat Aylin Fırtına rolü ile Nur Fettahoğlu'nu bir araya getirirken: oğulları Mert, büyük kızları Cemre ve küçük kızları Melisa ile mutluluk ve refah içinde özenilecek bir hayat yaşayan mükemmel ailenin tek bir yanlış anlama ile mahvolan hayatlarını izleyicilere sunacak.

Helin Kandemir Kağıt Ev dizisinin Cemre'si oldu!

21-03/22/helin-kandemir.jpg

Mükemmel ailenin mahvolan hayatını konu alan dizide Fırtına çiftinin büyük kızları Cemre karakterini canlandıracak isim Helin Kandemir oldu. Kandemir, Doğduğun Ev Kaderindir dizisinde Kibrit karakterine hayat veriyordu.

Aşağıdaki bağlantıdan Diziler instagram hesabını takibe alarak güncel dizi haberlerini instagram üzerinden de takip edebilirsiniz.

@diziler

üyeler ne diyor?

resim yok
:-) :) :o) :c) :^) :-D :-( :-9 ;-) :-P :-p :-Þ :-b :-O :-/ :-X :-# :'( B-) 8-) :-\ ;*( :-* :] :> =] =) 8) :} :D 8D XD xD =D :( :< :[ :{ =( ;) ;] ;D :P :p =P =p :b :O 8O :/ =/ :S :# :X B) O:)
Kapat