Fosse/Verdon 1. sezon 4. bölüm ne zaman? Yeni bölüm konusu ve fragmanı

FX'in ödüllere aday iddialı yeni mini dizisi Fosse/Verdon'ın yeni bölümünde neler olacak? Fosse/Verdon 1. sezon 4. bölüm konusu, fragmanı ve bölümden kareler...

Kaliteli oyuncu kadrosuyla dikkat çeken FX'in iddialı mini dizisi "Fosse/Verdon" geçtiğimiz hafta sezonun üçüncü bölümü "Me and My Baby" ile ekranlara geldi.

FOSSE/VERDON 1. SEZON 3. BÖLÜMDE NELER OLDU?

Sezonu sekiz bölümden oluşan ve efsanevi koreograf Bob Fosse ile Broadway dünyasının en iyi dansçılarından biri olarak kabul edilen Gwen Verdon arasındaki tutkulu aşk ile birlikte Broadway dünyasının bilinmeyen ve farklı yönlerini gözler önüne seren dizinin yayınlanan son bölümünde Gwen ve Bob ayrı projeler peşinde koşarken; Gwen kariyerinin başlangıç günlerini ve kendisini buraya getiren koşulları aklına getirir.

19-04/29/fosse-verdon-tanitim-fotografi.jpg

FOSSE/VERDON 1. SEZON 3. BÖLÜM REYTİNGLERİ

Dizi; Debora Cahn'ın senaryosunu kaleme alıp; Adam Bernstein'in yönetmen koltuğunda oturduğu sezonun üçüncü bölümüyle izlenme oranlarında 18-49 yetişkin yaş kategorisinde 0.1 reyting oranı ve 0.45 milyon izleyici rakamlarını elde ederken geçtiğimiz haftaya benzer bir ekran performansı gösterdi.

FOSSE/VERDON 1. SEZON 4. BÖLÜM NE ZAMAN?

Tracey Scott Wilson'ın (The Americans) senaryosunu kaleme alıp, Jessica Yu'nun (13 Reasons Why, Billions) yönetmen koltuğunda oturduğu yeni bölüm "Glory" 30 Nisan 2019 Salı akşamı FX ekranlarında izleyiciyle buluşacak.

Peki, yeni bölümde izleyiciyi ne gibi gelişmeler bekliyor?

19-04/29/fosse-verdon-oyunculari.jpg

FOSSE/VERDON 1. SEZON 4. BÖLÜM KONUSU

Bob'un (Sam Rockwell) kariyerinde önemli sıçramalar gerçekleşirken; Gwen (Michelle Williams) kişisel ve profesyonel aksaklıklarının üstesinden gelmek için mücadele etmektedir.

"Fosse/Verdon" 1. sezon 4. bölüm fragmanı:

Aşağıdaki bağlantıdan Diziler instagram hesabını takibe alarak güncel dizi haberlerini instagram üzerinden de takip edebilirsiniz.

@diziler

üyeler ne diyor?

resim yok
:-) :) :o) :c) :^) :-D :-( :-9 ;-) :-P :-p :-Þ :-b :-O :-/ :-X :-# :'( B-) 8-) :-\ ;*( :-* :] :> =] =) 8) :} :D 8D XD xD =D :( :< :[ :{ =( ;) ;] ;D :P :p =P =p :b :O 8O :/ =/ :S :# :X B) O:)
Kapat

bizi takip edin