Gökşin Saraç Payitaht Abdülhamid dizisinin kadrosunda!

Yeni sezonu merakla beklenen Payitaht Abdülhamid'e yeni oyuncu katıldı.

Merve Mutlu
29 Eylül 2020 - 15:05
Gündem

TRT1 ekranlarının ES Film imzası taşıyan dizisi Payitaht Abdülhamid'in kadrosuna yeni sezonda yeni isimler katılıyor. Osmanlı İmparatorluğu padişahlarından Abdülhamid Han karakteri ile başrolde Bülent İnal'ın yer aldığı dizinin yeni sezon hazırlıkları devam ediyor.

20-09/29/payitaht.png

Sultan Abdülhamid'in padişahlığının 20. yılından itibaren döneme damgasını vuran önemli olayları ekrana taşıyan ve Özlem Conker, Bahadır Yenişehirlioğlu, Can Sipahi, Duygu Gürcan, Selen Öztürk gibi isimleri kadrosunda bir araya getiren dizi 21 Eylül'de yeni sezon için yeniden sete giriyor. Sezona, diğer dizilerin aksine geç girme kararı alan diziye yeni isimler katılmaya devam ediyor.

Gökşin Saraç Payitaht Abdülhamid dizisinin kadrosunda!

20-09/29/goksin-sarac-1601380148.jpg

Kristafor Mikaelyan karakteri ile Hakan Bilgin, İzak Fernandez karakteriyle Cansu Fırıncı, Komiser Aziz Baba karakteri ile İsmail Hakkı Ürün, Sadrazam Ferit Paşa karakteriyle Yılmaz Meydaneri, Eskidarlı Vahap karakteri ile Burak Haktanır ve Tatavlalı rolü ile Mehmet Korhan Fırat'ın yeni sezon kadrosuna katıldığı dizinin yeni oyuncusu Aliye Sultan karakteriyle Gökşin Saraç oldu.

Aşağıdaki bağlantıdan Diziler instagram hesabını takibe alarak güncel dizi haberlerini instagram üzerinden de takip edebilirsiniz.

@diziler

üyeler ne diyor?

resim yok
:-) :) :o) :c) :^) :-D :-( :-9 ;-) :-P :-p :-Þ :-b :-O :-/ :-X :-# :'( B-) 8-) :-\ ;*( :-* :] :> =] =) 8) :} :D 8D XD xD =D :( :< :[ :{ =( ;) ;] ;D :P :p =P =p :b :O 8O :/ =/ :S :# :X B) O:)
Kapat