Gönül Dağı Dizisinde Sürpriz Gelişme! Önemli İsim Geri Dönüyor

Gönül Dağı dizisinden ayrıldığı ve yeni sezonda olmayacağı konuşulan bir isim diziye geri dönüyor. Gönül Dağı hayranlarını sevindirecek haberin detayları neler?.

Oğulcan Özsezgi
31 Temmuz 2022 - 22:00
Kültür Sanat

TRT 1’in sevilen dizisi Gönül Dağı, artık yavaş yavaş yeni sezon hazırlıklarına başlamış durumda. Dizinin yakın zamanda 3. sezonu için çekimlerin başlaması bekleniyor. Yeni bölüm çekimlerine sayılı günler kala, dizinin oyuncu kadrosu ile ilgili de önemli gelişmeler yaşanmaya başladı. Son bilgilere göre diziden ayrıldığı söylenen ana karakterlerden biri diziye geri dönme kararı aldı. Eser Eyüboğlu yeni sezonda da dizide olacak.

Selami Ferses karakterine hayat veren ünlü oyuncunun yeni sezon için de sosyal medya paylaşımını yaptığını gördük.

Eser Eyüboğlu Yeniden Gönül Dağı Dizisinde

Birsen Altuntaş’ın haberine göre ünlü oyuncu yeni sezonda diziden ayrılma kararı almıştı. Sahne performanslarına daha fazla yöneleceği ve bu yüzden de projeden ayrılacağı söylenen ünlü ismin, bir kez daha karar değiştirdiği ortaya çıktı.

Yukarıda söz ettiğimiz gibi ünlü isim yeni sezonda da yer alacağı sosyal medya paylaşımıyla doğrulamış oldu. Eser Eyüboğlu’nun Twitter üzerinden yaptığı paylaşımda “Gönül Dağı’nı özleyenler el kaldırsın... Yeni sezonda görüşme üzere” ifadesinin kullanıldığını görüyoruz.

22-07/31/eser-eyuboglu.jpg

Bu paylaşımda ünlü ismin dizinin yeni sezonun da da yer alacağını doğrulamış oldu. 3. sezon için diğer gelişmeleri de merakla takip ediyoruz. Zira dizinin yeni sezonunda gelmesi beklenen oyuncular da var.

Bir kere diziye yeni bir kadın karakterin dahil olması bekleniyor. İzleyenler bilecektir dizinin ana kadın karakterlerinden biri olan Dilek, diziye veda etmişti. Onun yerine yeni isimlerin diziye dahil olmasını bekliyoruz. Bu isimlerin de dizinin çekimleri başladığında ortaya çıkacağı düşünülüyor.

Aşağıdaki bağlantıdan Diziler instagram hesabını takibe alarak güncel dizi haberlerini instagram üzerinden de takip edebilirsiniz.

@diziler

üyeler ne diyor?

resim yok
:-) :) :o) :c) :^) :-D :-( :-9 ;-) :-P :-p :-Þ :-b :-O :-/ :-X :-# :'( B-) 8-) :-\ ;*( :-* :] :> =] =) 8) :} :D 8D XD xD =D :( :< :[ :{ =( ;) ;] ;D :P :p =P =p :b :O 8O :/ =/ :S :# :X B) O:)
Kapat