He-Man geri döndü! Masters of the Universe: Revelation dizisi başladı!

Bu son, sadece yeni bir başlangıç... "Masters of the Universe: Revelation (Kâinatın Hâkimleri: Keşif)" 1. kısım bölümleriyle artık Netflixte! Konusu, fragmanı, kadrosu...

Volkan Küçükel
29 Temmuz 2021 - 19:14
Kültür Sanat

Ve son savaş başlıyor. Gölgeler Şatosu'nun Muhafızları, Eternia'yı ve tüm evrenin geleceğini kurtarmyı başarabilecek mi? Bu son, yalnızca yeni bir başlangıç...

1980'li yıllarda yayınlanan He-Man and the Masters of the Universe'ün devam animasyonu "Masters of the Universe: Revelation (Kâinatın Hâkimleri: Keşif)" 1. kısım bölümleriyle artık Netflixte!

Senarist ve baş yapımcı Kevin Smith'in, sevilen serinin devamı için seslendirme kadrosunda yıldız isimleri bir araya getirdiği Masters of the Universe: Revelation'ın 1. kısmının 5 bölümüne Netflix kütüphanesinden ulaşılabiliyor.

"MASTERS OF THE UNIVERSE: REVELATION" KONUSU

Peki, sevilen dizinin devamında izleyiciyi nasıl bir hikaye bekliyor?

Masters of the Universe: Revelation'da Teela, savaşla parçalanmış bir Eternia'da beklenmedik müttefikleriyle birlikte kâinatın sonunun gelmesini önlemeye çabalıyor.

Serinin unutulmaz karakterlerin sonuca bağlanmamış öykülerine odaklanan dizinin açılış bölümünde Eternia, Teela'nın General olmasını kutlar. Ancak, İskeletor'un Gölgeler Şatosu'na etkili bir saldırı başlatmasıyla birlikte generalliğe atanma töreni yarıda kesilir.

21-07/29/masters-of-the-universe-revelation-izle.jpeg

Kâinatın Hâkimleri: Keşif'in 1. kısmının bölüm süreleri 25 ile 27 dakika arasında değişirken; bölümler şöyle sıralanıyor: "Gri Kafatasının Gücü (The Power of Grayskull)", "Zehirli Kâse (The Poisoned Chalice)", "Eternia'daki En Tehlikeli Adam (The Most Dangerous Man in Eternia), "Ölüler Diyarı (Land of the Dead)", "Sonsuz Ormandaki Kavuşma (The Forge at the Forest Forever)".

KAİNATIN HAKİMLERİ: KEŞİF 2. KISIM NE ZAMAN?

Sezonun 2. kısım bölümleri önümüzdeki aylarda izleyiciyle buluşacak ancak yeni bölümlerin ne zaman geleceği konusunda şimdilik bir tarih mevcut değil.

Powerhouse Animation Studios & Mattel Television ortak yapımcılığında hazırlanan dizinin seslendirme kadrosuna ve ses verdikleri karakterlere bakacak olursak;

Chris Wood (Prens Adam / He-Man), Mark Hamill (İskeletor), Liam Cunningham (Duncan / Man-At-Arms), Sarah Michelle Gellar (Teela), Lena Headey (Evil-Lyn "Lyn" / Majestra), Diedrich Bader (King Randor, Demir Çene), Alicia Silverstone (Kraliçe Marlena), Stephen Root (Cringer), Griffin Newman (Orko), Susan Eisenberg (Grayskull Kalesi Büyücüsü), Kevin Michael Richardson (Canavar Adam), Kevin Conroy (Mer-Man), Henry Rollins (Tri-Klops), Jason Mewes (Stinkor), Alan Oppenheimer (Moss-Man), Justin Long (Roboto), Tony Todd (Scare Glow), Phil LaMarr (He-Ro), Cree Summer (Priestess), Harley Quinn Smith (Illena), Tiffany Smith (Andra), Dennis Haysbert (King Grayskull), Adam Gifford (Vikor), Jay Tavare (Wun-Dar).

21-07/29/kainatin-hakimleri-kesif-poster.jpeg

Masters of the Universe: Revelation'ın yürütücü yapımcı kadrosu ise Kevin Smith, Ted Biaselli, Adam Bonnett, Rob David, Christopher Keenan ve Frederic Soulie'den oluşuyor.

"Kâinatın Hâkimleri: Keşif 1. Kısım" (Netflix) Türkçe Alt Yazılı Fragman:

Video hazırlanıyor..

Aşağıdaki bağlantıdan Diziler instagram hesabını takibe alarak güncel dizi haberlerini instagram üzerinden de takip edebilirsiniz.

@diziler

üyeler ne diyor?

( 1 yorum )
resim yok
:-) :) :o) :c) :^) :-D :-( :-9 ;-) :-P :-p :-Þ :-b :-O :-/ :-X :-# :'( B-) 8-) :-\ ;*( :-* :] :> =] =) 8) :} :D 8D XD xD =D :( :< :[ :{ =( ;) ;] ;D :P :p =P =p :b :O 8O :/ =/ :S :# :X B) O:)
Kapat
sputnik
Şaka gibi 5 bölüm yapıp bırakmışlar. He-Man'a doyamadan da bitti. Görseller günümüz teknolojileri ile çok iyi olmuş. Çokta Gölgerin gücü adına güç bende artık durumunu görmek istiyoruz.