Kaçış Dizisi 2. Sezon Gelecek mi? Ne Zaman?

Kaçış 2. sezon gelecek mi? İlk sezon 8. bölümle beraber son buldu. Peki yeni sezon gelecek mi? Yeni sezonun ne zaman yayınlanacağı belli oldu mu?

Oğulcan Özsezgi
03 Ağustos 2022 - 17:45
Kültür Sanat

Aksiyon dolu bir hikayesi ve gerilim yüklü sahneleriyle dikkat çeken Kaçış dizisi, ilk sezonunu tamamladı. Disney+’ın ilk yerli yapımı olarak öne çıkan dizi, bu hafta sona erdi. Şimdi tabii ki merak ettiğimiz Kaçış 2. sezon gelecek mi sorusunun cevabı.

Aslında dizi daha uzun süre devam eder diyorduk ama görünen o ki Netflix benzeri bir yapı benimsendi ve ilk sezon sona erdi. Dilerseniz yeni sezon için detaylara geçelim.

Kaçış 2. Sezon Ne Zaman Geliyor?

Dizinin sezon finali 8. bölümle beraber yapıldı. Her hafta bir yeni bölüm olarak yayınlanan yapım, böylece ilk sezonu tamamladı. İkinci sezon gelecek mi sorusunun cevabı ise net değil.

Bu konuda resmi bir duyuru yok evet ama dizinin sezon finaline baktığımız zaman, hikayenin devam edeceğini anlıyoruz. Senaryo çok çeşitli bir şekilde devam edebilir.

Henüz cevap bulamadığımız sorular da olduğunu düşünecek olursak Kaçış 2. sezon gelecek diyebiliriz.

Ama tabii ki resmi bir açıklama olmadığını belirtmek isterim. Dizi henüz yeni sezon finali yaptı. Muhtemelen yakın zamanda yeni sezon için de açıklama gelecektir. Bu açıklama yapıldığı zaman bir kez daha bilgi veririz.

22-08/03/kacis-2-sezon-gelecek-mi-2.jpg

İlk sezona dönecek olursak diziye bir eleştiri yapmak istiyorum. Evet çekim kalitesi açısından değerlendirdiğimiz zaman da çok iddialı bir dizi. Senaryo da gerçekten iyi işlenmiş. Gerilim dolu sahnelerden çıkamıyorsunuz.

Fakat dizinin ilk sezonunda bölümler buna kısa geldi. Olayların gerilimi ve yavaş ilerlemesini düşünecek olursa, en azından dizinin her bölümü 60 dakika olsa daha memnun olurduk. Zira ilk sezon bir solukta bitmiş oldu. :)

Aşağıdaki bağlantıdan Diziler instagram hesabını takibe alarak güncel dizi haberlerini instagram üzerinden de takip edebilirsiniz.

@diziler

üyeler ne diyor?

resim yok
:-) :) :o) :c) :^) :-D :-( :-9 ;-) :-P :-p :-Þ :-b :-O :-/ :-X :-# :'( B-) 8-) :-\ ;*( :-* :] :> =] =) 8) :} :D 8D XD xD =D :( :< :[ :{ =( ;) ;] ;D :P :p =P =p :b :O 8O :/ =/ :S :# :X B) O:)
Kapat