Kırmızı Oda'da Selvi'nin kocası Rıza'yı Serhat Nalbantoğlu canlandırıyor!

Sevilen dizinin yeni karakteri Rıza merak uyandırıyor.

Merve Mutlu
23 Kasım 2020 - 17:37
Gündem

Acun Ilıcalı'nın kanalı olan tv8 ekranları için ünlü doktor Gülseren Budayıcıoğlu'nun kitabından uyarlanarak hazırlanan ve her bölümü hem hikayeleri hem de oyunculukları ile adından sıkça söz ettiren Kırmızı Oda dizisinin yeni karakteri Rıza merak uyandırdı. Rıza'yı kim canlandırıyor?

20-11/23/kirmizi-oda.jpg

6 ay önce eşini kaybettikten sonra köye gelerek hem evine temizlikçilik hem de kendisine eşlik yapacak bir kız ararken 15 yaşındaki Selvi'yi babasına yüklü bir başlık parası vererek adeta satın alan 50 yaşındaki acımasız, duygusuz ve pedofili bir karakter olan Rıza, Kırmızı Oda dizisine geçtiğimiz hafta konuk oldu. 35 yıl boyunca evden çıkmasına, perdeleri açmasına bile izin vermediği, sürekli kötü davrandığı ve çocuk yaşta evlendiği kadın olan Selvi'nin artık evden çıkmak istemesi ve bu korkuyu aşmak için psikolojik destek almayı kabul etmesi ile başlayan hikaye, çocuk gelin gerçeğine bir kez daha dokundu..

Kırmızı Oda'da Selvi'nin kocası Rıza'yı Serhat Nalbantoğlu canlandırıyor!

20-11/23/serhat-n.jpg

Bir psikiyatri merkezinde çalışan doktorların hayatlarını ve yaptıkları terapileri konu alan dizi aşrollerinde Binnur Kaya (Doktor Hanım), Tülin Özen (Doktor Piraye), Burak Sevinç, Meriç Aral'ı (Doktor Deniz) bir araya getiren projede Rıza karakterini Serhat Nalbantoğlu canlandırıyor.

Aşağıdaki bağlantıdan Diziler instagram hesabını takibe alarak güncel dizi haberlerini instagram üzerinden de takip edebilirsiniz.

@diziler

üyeler ne diyor?

resim yok
:-) :) :o) :c) :^) :-D :-( :-9 ;-) :-P :-p :-Þ :-b :-O :-/ :-X :-# :'( B-) 8-) :-\ ;*( :-* :] :> =] =) 8) :} :D 8D XD xD =D :( :< :[ :{ =( ;) ;] ;D :P :p =P =p :b :O 8O :/ =/ :S :# :X B) O:)
Kapat