Masumlar Apartmanı 39.Bölüm Fragmanı! Naci Dönüyor?

Masumlar Apartmanı 39.Bölüm fragmanı yayınlandı. Naci karakterinin geri dönüşü konusunda da önemli bir bilgi elde edildi. Naci sonuçta geri dönecek mi?

Oğulcan Özsezgi
20 Eylül 2021 - 00:22
Kültür Sanat

Masumlar Apartmanı yeni sezona bomba gibi bir giriş yaptı. İnci olayından sonra tam anlamıyla kafayı çizmiş bir Han gördük. En iyi dostu da Anıl olmuş. Çok ciddi sorunlar yaşayan Han, akıl hastanesinden çıkmış ama Anıl ile takılmaya devam ediyor. Her ne kadar bölüm sonuna doğru eve geri dönüyor olsa da Masumlar Apartmanı 39.Bölüm fragmanı gösteriyor ki her şey o kadar kolay olmayacak.

Zaten yeni sezon ilk bölümünde de Han eve güle oynaya dönmemişti. İnci’nin ölümünü atlatamayan karakter, kardeşinin ısrarları sonucu eve gelmiş ve babasına yaşadıklarını anlatarak durumunu özetlemişti.

Masumlar Apartmanı 39.Bölüm Fragmanı ve Olacaklar

Yeni bölüm fragmanına bakıldığı zaman ise Han’ın yine depresif takıldığı görülüyor. Dizinin yeni karakteri Rüya’nin söylediklerinden sonra Han’ın arabasını da değiştirdiğini görüyoruz. Yine Anıl ile çılgınlıklar peşinde olan Han, süper lüks bir spor araba alıyor.

Bu arada net olarak Han ile Rüya arasında bir iletişim oluştuğunu da anlıyoruz. İlerleyen bölümlerde bu ikili çok kez karşı karşıya gelebilir. Han düzelir de Rüya ile yeni bir ilişkiye başlar mı derseniz onu bilmek şu an mümkün değil.

Video hazırlanıyor..

Ama sanki ikili yakınlaşacak. Şu ana kadar diziden bunu net olarak anlamış bulunuyor. Bunun dışında Masumlar Apartmanı 39.Bölüm fragmanında yer alan bir diğer önemli bilgi ise Naci’nin durumu.

Fragmanda görüyoruz ki Naci hala tedavi oluyor ama çok yakında döneceğini belirten bir mektup yazıyor. Ayrıca Naci’nin yeni sezonda ilk defa görüntülendiğini görüyoruz. Bu da demek oluyor ki yeni sezonda Naci olacak. Şimdilik ne zaman döneceği ise belli değil.

Aşağıdaki bağlantıdan Diziler instagram hesabını takibe alarak güncel dizi haberlerini instagram üzerinden de takip edebilirsiniz.

@diziler

üyeler ne diyor?

resim yok
:-) :) :o) :c) :^) :-D :-( :-9 ;-) :-P :-p :-Þ :-b :-O :-/ :-X :-# :'( B-) 8-) :-\ ;*( :-* :] :> =] =) 8) :} :D 8D XD xD =D :( :< :[ :{ =( ;) ;] ;D :P :p =P =p :b :O 8O :/ =/ :S :# :X B) O:)
Kapat