Outmatched 1. sezon 9. bölüm ne zaman? Yeni bölüm konusu ve fragmanı

Sezon finaline bir kala! Amerikan Pastası'nın yıldızı Jason Biggs ve Maggie Lawson'lı komedi dizisi Outmatched'ın yeni bölümünde neler olacak? Outmatched 1. sezon 9. bölüm konusu ve fragmanı...

Volkan Küçükel
19 Mart 2020 - 17:27
Kültür Sanat

Jason Biggs ve Maggie Lawson'lı komedi dizisi "Outmatched" geçtiğimiz hafta sezonun sekizinci bölümü "Couple's Friends" ile ekranlara geldi.

OUTMATCHED 1. SEZON 8. BÖLÜMDE NELER OLDU?

Lon Zimmet'in yaratıcısı olduğu Outmatched'in hikayesi; üçü yüksek IQ'lu dört çocuk büyütmeye çalışan Atlantic City'li bir çifte odaklanıyor. Amerikan Pastası oyuncuları Jason Biggs, Alyson Hannigan ve Eddie Kaye Thomas'ın buluşmasına sahne olan son bölümde; çocuk sahibi olmalarının ardından yetişkin arkadaşlarının pek çoğunu kaybettiklerinin farkına varan Mike ve Kay, Brian ve Nicole'ün okul arkadaşının ebeveynleri Beth ve Sigmund ile arkadaşlık kurmaya çalışırlar.

20-03/19/outmatched-1x09-foto2.jpg

OUTMATCHED 1. SEZON 8. BÖLÜM REYTİNGLERİ

Dizi; Betsy Thomas'ın yönetmen koltuğunda oturduğu sezonun sekizinci bölümüyle izlenme oranlarında 18-49 yetişkin yaş kategorisinde 0.5 reyting oranı ve 1.992 milyon izleyici rakamlarını elde edip bir önceki bölümüne benzer bir ekran performansı sergiledi.

Vasat reytinglerle yola devam eden Outmatched'ın ilk sezonu 10 bölümden oluşuyor. Sezon finali bölümü 26 Mart'ta ekranlara gelecek.

OUTMATCHED 1. SEZON 9. BÖLÜM NE ZAMAN?

Outmatched'ın dokuzuncu bölümü "Black Mold" 19 Mart 2020 Perşembe akşamı Fox ekranlarında olacak.

Peki, yeni bölümde neler yaşanacak?

20-03/19/outmatched-1x09-foto1.jpg

OUTMATCHED 1. SEZON 9. BÖLÜM KONUSU

Evin bodrumunun, küflenmesi nedeniyle üç hafta sürecek bir bakıma girecek olması Mike ve Kay'i endişelendirir. Evdeki vakitlerinin büyük bölümünü bodrumda geçiren çift yeni yaşam tarzlarından kısa sürede bunalırlar. Çocuklar ise anne ve babasına sürpriz yapıp onlar için bir gecelik tatil ayarlarlar. Ancak Nicole ve Bryan evin sorumluluğunu almanın, çocuk bakmanın göründüğü kadar olmadığını kısa sürede anlayacaklardır.

Oyuncu kadrosu: Jason Biggs (Mike), Maggie Lawson (Kay), Tisha Campbell (Rita), Finesse Mitchell (Irwin), Ashley Boettcher (Nicole), Connor Kalopsis (Brian), Jack Stanton (Marc), Oakley Bull (Leila)

"Outmatched" (Fox) 1. sezon 9. bölüm fragmanı:

Aşağıdaki bağlantıdan Diziler instagram hesabını takibe alarak güncel dizi haberlerini instagram üzerinden de takip edebilirsiniz.

@diziler

üyeler ne diyor?

resim yok
:-) :) :o) :c) :^) :-D :-( :-9 ;-) :-P :-p :-Þ :-b :-O :-/ :-X :-# :'( B-) 8-) :-\ ;*( :-* :] :> =] =) 8) :} :D 8D XD xD =D :( :< :[ :{ =( ;) ;] ;D :P :p =P =p :b :O 8O :/ =/ :S :# :X B) O:)
Kapat