Prodigal Son 1. sezon 17. bölüm ne zaman? Yeni bölüm fragmanı ve konusu

Eve ile ilgili sır ortaya çıkıyor! Prodigal Son yeni bölüm ne zaman yayınlanacak? Prodigal Son 1. sezon 17. bölüm konusu, fragmanı ve fotoğrafları...

Volkan Küçükel
23 Mart 2020 - 20:00
Kültür Sanat

Tom Payne ve Michael Sheen'in başrollerinde yer aldığı "Prodigal Son" dizisi son olarak "The Job" isimli bölümle ekranlardaydı.

PRODIGAL SON 1. SEZON 16. BÖLÜMDE NELER OLDU?

Hikayesi; katillerin nasıl düşündüğünü, zihinlerinin nasıl çalıştığını anlama gibi sıra dışı bir yeteneğe sahip olan Malcolm Bright ve artık hapis hayatı yaşayan cerrah lakaplı meşhur seri katil babası Dr. Martin Whitly arasındaki ilişkiye odaklanan Prodigal Son'un yayınlanan son bölümünde; bir motosiklet çetesi soygununun cinayete dönüşmesiyle Malcolm ve ekip bu yeni vakayı araştırmak için olay yerine çağrılırlar. Malcolm katilin profili üzerinde çalışırken yatılı okul günlerinden arkadaşı olan lisanslı sigorta araştırmacısı Vijay'a rastlar. İkili birlikte, milyonlarca saat çalmış olan katilin ve suç ortaklarının kimliğini ortaya çıkarmak için çalışırlar. Bu sırada Martin oğluyla birlikte daha iyi vakit geçirebilmek maksadıyla kendisini kimin bıçakladığı konusunda sessizliğini bozma tehdidiyle Jessica'ya şantaj yapar.

20-03/23/prodigal-son-1x17-foto1.jpg

PRODIGAL SON 1. SEZON 16. BÖLÜM REYTİNGLERİ

Satya Bhabha'nın yönetmenliğini üstlendiği sezonun 16. bölümüyle izlenme oranlarında 18-49 yetişkin yaş kategorisinde 0.7 reyting oranı ve 3.278 milyon izleyici rakamlarını elde eden yapım sezon ortalaması civarındaki ekran performansını korudu.

Yeni sezon onayı almaya yakın görünen Prodigal Son'ın ilk sezonu 22 bölümden oluşuyor.

PRODIGAL SON 1. SEZON 17. BÖLÜM NE ZAMAN?

Dizi, sezonun 17. bölümü "Stranger Beside You" ile 23 Mart 2020 Pazartesi akşamı Fox ekranlarında olacak.

Peki, yeni bölümde neler olacak?

20-03/23/prodigal-son-1x17-foto2.jpg

PRODIGAL SON 1. SEZON 17. BÖLÜM KONUSU

NYPD, kocası bebekleri doğduktan birkaç gün sonra gizemli bir şekilde bıçaklanmış olan ünlü bir anne blogger'ı çevreleyen yeni bir davanın içine çekilir.

Bright, Eve ile ilgili görünenden daha fazlası olduğunu düşünmeye başlar ve bu paranoyayı atlatamaz.

Ainsley, Bright'ın kafasında oluşan soru işaretlerini gidermek ve onu rahatlatabilmek amacıyla araştırma yapmasında kendisine yardımcı olur ve Eve'in sakladığı bir sırrı ortaya çıkarır.

Oyuncu kadrosu: Tom Payne (Malcolm Bright), Michael Sheen (Dr. Martin Whitly), Bellamy Young (Jessica Whitly), Lou Diamond Phillips (Gil Arroyo), Aurora Perrineau (Dani Powell), Frank Harts (JT Tarmel), Halston Sage (Ainsley Whitly), Keiko Agena (Edrisa Guilfoyle)

Yeni bölüm konuk oyuncu kadrosu: Kasjan Wilson (Genç Bright), Esau Pritchett (Mr. David), Molly Griggs (Eve Blanchard), Cameron Scoggins (Lucas), Heather Lind (Alessa), Evelyn Giovine (Christine), Rebecca S'Manga Frank (Deirdre), Shamika Cotton (Joanne), Socorro Santiago (Lydia)

PRODIGAL SON YENİ BÖLÜMDEN KARELER

20-03/23/prodigal-son-1x17-foto3.jpg

20-03/23/prodigal-son-1x17-foto4.jpg

20-03/23/prodigal-son-1x17-foto5.jpg

20-03/23/prodigal-son-1x17-foto6-1584982037.jpg

20-03/23/prodigal-son-1x17-foto7.jpg

"Prodigal Son" (Fox) 1. sezon 17. bölüm fragmanı:

Aşağıdaki bağlantıdan Diziler instagram hesabını takibe alarak güncel dizi haberlerini instagram üzerinden de takip edebilirsiniz.

@diziler

üyeler ne diyor?

resim yok
:-) :) :o) :c) :^) :-D :-( :-9 ;-) :-P :-p :-Þ :-b :-O :-/ :-X :-# :'( B-) 8-) :-\ ;*( :-* :] :> =] =) 8) :} :D 8D XD xD =D :( :< :[ :{ =( ;) ;] ;D :P :p =P =p :b :O 8O :/ =/ :S :# :X B) O:)
Kapat