Survivor 2021 18 Nisan İlayda’yı Kimler Yazdı?

Survivor 2021 18 Nisan İlayda’yı kimler yazdı? İlayda kaç oyla eleme adayı olarak açıklandı? İşte ünlülerin ada konseyinden çıkan sonuçlar ve yazılanlar.

Oğulcan Özsezgi
19 Nisan 2021 - 00:47
Gündem

Survivor 2021 18 Nisan tarihinde yayınlanan bölümünde, dokunulmazlık oyununun ikinci perdesi vardı. İlk oyunu gönüllüler takımı kaybetmişti. İlk oyunu kaybetmiş olsa da gönüllüler ikinci oyunu kazandı. İkinci oyunu ünlüler kaybedince oylamaya da ünlüler çıktı. Gönüllülerin aksine ünlüler takımında kadın yarışmacılar da oylamaya dahil oldu. Aday olarak çıkan isim ise bu kez sürpriz oldu. Öyle ki uzun zamandır ismi yazılmayan İlayda eleme adayı oldu. Peki Survivor 2021 18 Nisan İlayda’yı kimler yazdı?

Survivor 2021 18 Nisan İlayda’yı Kimler Yazdı? Kaç Oy Çıktı?

Takımca yapılan oylama sonucunda eleme adayı olarak gösterilen isim İlayda oldu. Tüm takımda 3 kişinin İlayda’yı yazdığını gördük. Bu isimler ise İsmail, Melis ve Batuhan oldu. Diğer oylar Batuhan, Çağrı ve İsmail olarak açıklandı. Bu isimlere de birer oy çıktı. Aslında oylamanın sonunda bir tartışmanın da yaşandı.

Çağrı sessiz bir şekilde İsmail’e tepki gösterdi. Kendisinin yazılacağını konuştuklarını söyledi ve neden son anda karar değiştirerek İlayda’yı yazdıklarını sordu. Hatta orada size arkamı dönmeye gelmiyor gibi de bir sitem ettiğini gördük. Çağrı’nın sonrasında da birinci olan o zaman benbi söylemesin şeklinde bir tepki gösterdiğini gördük.

21-04/19/survivor-2021-18-nisan-ilaydayi-kimler-yazdi.jpg

3 oyla beraber aday olan İlayda ise çok fazla açıklama yapmadı. Sadece elinden geleni yapmaya çalıştığını söyledi ve yazılabileceğini bunun normal olabileceğini söyledi.

Bakalım bu hafta kimler birinci çıkacak ve yeni adaylar kimler olacak? Elenen yeni ismin Salı günü açıklandığını göreceğiz. Yarın yapılacak olan ödül oyunu yarışında da bu oylamanın yarışmacıları ne kadar etkilediği ortaya çıkacaktır.

Aşağıdaki bağlantıdan Diziler instagram hesabını takibe alarak güncel dizi haberlerini instagram üzerinden de takip edebilirsiniz.

@diziler

üyeler ne diyor?

resim yok
:-) :) :o) :c) :^) :-D :-( :-9 ;-) :-P :-p :-Þ :-b :-O :-/ :-X :-# :'( B-) 8-) :-\ ;*( :-* :] :> =] =) 8) :} :D 8D XD xD =D :( :< :[ :{ =( ;) ;] ;D :P :p =P =p :b :O 8O :/ =/ :S :# :X B) O:)
Kapat