Tövbeler Olsun dizisinden final kararı çıktı!

TRT dizisi ekranlara veda kararı aldı.

Merve Mutlu
16 Şubat 2021 - 14:32
Gündem

Başarılı ama çok pinti bir mücevher imalatçısı olan Horanta Holding’in patronu Namzet Horanta’nın, pintilikten cömertliğe giden büyük değişimini ve bu değişimin ailesi ile çevresi üzerindeki etkilerini komik bir dille anlatan TRT dizisi Tövbeler Olsun'dan izleyicilerini üzecek karar geldi.

21-02/16/tovbeler-olsun-1613474025.jpg

Başrollerinde Güven Kıraç, İpek Tuzcuoğlu ve Erkan Can'ın paylaştığı ve Çiçek Dilligil, Ünal Silver, Seda Türkmen, Sercan Badur, Mert Carim, Merve Erdoğan, Mert Denizmen, Semiha Bezek, Naz Çağla Irmak, Batuhan Aydar, Kerem Muslugil,Tolga Canbeyli, Cansu Kurgun, Ozan Güçlü, Hasan Kaçan ve Duru Baykal gibi birbirinden başarılı ve sevilen isimleri bir araya getiren projeye en son Çiğdem Tunç katılmıştı.

Tövbeler Olsun dizisinden final kararı çıktı!

21-02/16/tovbeler-fiinal.png

TRT'nin Milim Sanat imzalı dizisi "Tövbeler Olsun" için final kararı alındı. Yönetmen koltuğunda Serdar Akar ve Şafak Bal'ın oturduğu 'Tövbeler Olsun' dizisi 32. bölümü ile sevenlerine veda edecek.

Aşağıdaki bağlantıdan Diziler instagram hesabını takibe alarak güncel dizi haberlerini instagram üzerinden de takip edebilirsiniz.

@diziler

üyeler ne diyor?

resim yok
:-) :) :o) :c) :^) :-D :-( :-9 ;-) :-P :-p :-Þ :-b :-O :-/ :-X :-# :'( B-) 8-) :-\ ;*( :-* :] :> =] =) 8) :} :D 8D XD xD =D :( :< :[ :{ =( ;) ;] ;D :P :p =P =p :b :O 8O :/ =/ :S :# :X B) O:)
Kapat