Üç Kuruş’a Zafer Algöz Katıldı? Nezih Karakteri Kimdir?

Üç Kuruş Nezih karakteri ortaya çıktı. Dizinin bundan sonraki bölümlerinde Zafer Algöz'ü de görmeye başlayacağız. Peki Üç Kuruş Nezih karakteri kim?

Oğulcan Özsezgi
08 Kasım 2021 - 20:51
Kültür Sanat

Üç Kuruş dizisinin oyuncu kadrosu bir hayli iddialı bulundu. Henüz ikinci bölümü yayınlanan dizinin oyuncu kadrosu zaten iddialı olsa da dizinin oyuncu kadrosu genişlemeye de devam ediyor. En son Zafer Algöz’ün diziye dahil olacağı netlik kazandı. Dizinin sayfasında da yer alan usta oyuncunun Nezih karakterine can vereceğini göreceğiz.

Peki Üç Kuruş Nezih karakteri kimdir? Nasıl bir rol üstlenecek ve en önemlisi de dizide kimlerin yakını olarak öne çıkacak?

Üç Kuruş Nezih Kimdir? Rolü Ne Olacak?

Dizinin yeni bölümünde de göreceğimiz Nezih karakteri, dizide yer alan Bahar karakterinin babasını olarak karşımıza çıkacak. Nesrin Cavadzade’nin canlandırdığı Bahar karakterinin babası rolünde olacak olan Üç Kuruş Nezih karakteri, suç dünyasının en korku saçan isimlerinden biri olarak gözükecek.

Aslında sakin bir görüntüsü olsa da suç dünyasının en azılı isimlerinden biri olacak Nezih, bir hayli acımasız bir karakter olarak lanse edilecek. Dizide Nezih karakterinin en çok önem verdiği ve belki de tek önem verdiği isim ise kızı Bahar olacak.

Bahar karakterinin yapısı babasıyla uyuşmuyor olsa da Nezih, kızına verdiği önemle dikkat çekecek. Baba kız arasındaki ilişkinin Çıngıraklı’yı nasıl etkileyeceğini de henüz bilmiyoruz.

21-11/08/-kurus-nezih.png

Muhtemelen yeni bölümde karakterin yapısına ilişkin daha fazla detay elde etmek şansımız olacak. Şimdilik Üç Kuruş Nezih karakterinin Efe ve Kartal ile ne şekilde karşı karşıya geleceği de bilinmiyor.

Bir suç lideri olduğu biliniyor ama ikiliyle yollarının ne şekilde nasıl kesişeceği konusunda ek bir bilgimiz yok. Dediğimiz gibi yeni bölümde bu detayların da gözükmesi söz konusu olacaktır.

Zafer Algöz’ün ise yeni karakterle beraber diziye bir hayli güç katacağı kesin diyebiliriz. Başka yeni karakterlerin olup olmayacağını ise artık ilerleyen bölümler ortaya çıkaracak.

Aşağıdaki bağlantıdan Diziler instagram hesabını takibe alarak güncel dizi haberlerini instagram üzerinden de takip edebilirsiniz.

@diziler

üyeler ne diyor?

resim yok
:-) :) :o) :c) :^) :-D :-( :-9 ;-) :-P :-p :-Þ :-b :-O :-/ :-X :-# :'( B-) 8-) :-\ ;*( :-* :] :> =] =) 8) :} :D 8D XD xD =D :( :< :[ :{ =( ;) ;] ;D :P :p =P =p :b :O 8O :/ =/ :S :# :X B) O:)
Kapat