Yalancı 5. Bölüm 2.Fragmanı Yayınlandı! Dizi Hızlanıyor

Yalancı 5. Bölüm 2.Fragmanı yayınlandı. Yeni bölümde Deniz'in gerçekleri ortaya çıkarmak için sıkı bir mücadeleye girdiğini göreceğiz. Peki yeni bölümde neler olacak?

Oğulcan Özsezgi
14 Ekim 2021 - 23:54
Kültür Sanat

Her bölümde biraz daha heyecanlı olmaya başlayan Yalancı için yeni fragman yayınlandı. Cuma akşamları ekrana gelen dizinin yeni fragmanı da olayların daha da karışacağını gösteriyor. Yalancı 5. Bölüm 2.Fragmanı kapsamında neler olacak ve yeni bölümde neler yaşanacak bakalım.

Yalancı 5. Bölüm 2.Fragmanı ve Yeni Bölümde Olacaklar

Dizide artık yalancının kim olduğu zaten anlaşılmıştı. Geçen bölümde Mehmet Emir’in yalan söyleyen taraf olduğunu ve aslında çok fazla şeyi gizlediğini görmüştük. Yeni bölümde ise yine Deniz’in doktorun oyununu ortaya çıkarmak için çalıştığı görülecek. Mehmet Emir’in başka bir kadına daha aynı şeyleri yapmaması için onun oyununu ortaya çıkarmaya çalışan Deniz, olayın üzerine gidecek gibi duruyor.

En azından Yalancı 5. Bölüm 2.Fragmanından anladığımız bu diyebiliriz. Bunun dışında Yasemin’in eşi Okay’ın bazı şeylerden şüphelenmeye başladığını da görüyoruz. Yasemin ile Murat arasında yaşananlardan şüphelenen Okay, eşini takip ediyor olarak gözüküyor.

Fragmanın bir sahnesinde de eşi ile Murat’ı konuşurken görüyor. Okay’ın yeni bölümde gerçekleri öğrenmesi gibi bir durum da yaşanabilir. Ama bunun şu an için net olmadığını ve sadece fragman içerisinde bir sahne olarak karşımıza çıktığını da ekleyelim.

Yeni bölümün çok daha gerilim dolu ilerleyeceğini bu yeni fragmandan anlamamız mümkün oldu. Deniz çevresinden de gördüğü tüm baskıya rağmen Mehmet Emir’in gerçek yüzünü ortaya çıkarmayı başaracak mı bilemiyoruz.

Ama gerçekleri ortaya çıkarmak için uğraşacağını ve vazgeçmeyeceğini görüyoruz. Yeni bölüm Cuma akşamı ekranlara gelecek ve sorular için biraz daha fazla cevap alma şansımız olacak. Bakalım yeni bölümde daha ne gibi gelişmelerle karşı karşıya geleceğiz?

Aşağıdaki bağlantıdan Diziler instagram hesabını takibe alarak güncel dizi haberlerini instagram üzerinden de takip edebilirsiniz.

@diziler

üyeler ne diyor?

resim yok
:-) :) :o) :c) :^) :-D :-( :-9 ;-) :-P :-p :-Þ :-b :-O :-/ :-X :-# :'( B-) 8-) :-\ ;*( :-* :] :> =] =) 8) :} :D 8D XD xD =D :( :< :[ :{ =( ;) ;] ;D :P :p =P =p :b :O 8O :/ =/ :S :# :X B) O:)
Kapat