Yalı Çapkını 19. Bölüm fragmanı yayınlandı! Ferit, Pelin'i yalıya mı getiriyor?

Star'ın başrollerinde Afra Saraçoğlu, Mert Ramazan Demir ve Çetin Tekindor'un yer aldığı fenomen dizisi Yalı Çapkını'nın 19. bölümünden yeni fragman yayınlandı. Peki Yalı Çapkını'nın 19. bölümünde neler olacak? Yalı Çapkını'nın 18. bölümünde neler yaşandı? Yalı Çapkını'nın konusu ne? Yalı Çapkını nerede çekiliyor? Yalı Çapkını'nın 19. bölümünde Ferit yalıya kolunda Pelin ile geliyor!

Volkan Usta
24 Ocak 2023 - 09:15
Kültür Sanat

Star'ın fenomen dizisi Yalı Çapkını'nın 19. bölümünden fragman yayınlandı. Yayınlanan fragmanda Ferit ve Seyran kavgalarına bir yenisini daha eklerken fragmanın son sahnesi bölümün bombası olacak gibi. İşte detaylar!

23-01/24/yalic.jpg

YALI ÇAPKINI 19. BÖLÜM FRAGMANI YAYINLANDI!

Yeni bölümde kıyamet kopuyor. Seyran'ın Defne ve Efe'yle yediği yemeği onlara zehir etmeye gelen ve restoranı basan Ferit artık iyice ipleri koparır. Seyran ile kavgalarına bir yenilerini ekleyen Ferit, Seyran'dan duyduğu sözlerle soluğu Pelin'in yanında alır.

23-01/23/yali4.JPG

Bu arada oğlunu arayan Orhan yolunda sonunda Defne'ye gider. Halis Ağa ise Seyran'la konuşur ve artık torun istediğini söyler. Korhanların yemek masasında gerginliğin zirvede olduğu anlarda Ferit, yanında Pelin'le çıkagelir.

23-01/23/yali1.JPG

YALI ÇAPKINI 18. BÖLÜMDE NELER YAŞANDI?

Seyran’ın Efe Han’la görüşmeye tek başına gittiğini ve sözleşme imzaladığını öğrenen Ferit deliye döner ve soluğu Defne ile Efe’nin yanında alır.

23-01/23/yali-c-1674505621.JPG

Serter’in dayısının ise Ferit, Pelin’i rahat bırakmadıkça Ferit’in peşini bırakmaya niyeti yoktur. İfakat; Orhan’la arasındakileri Halis Ağa’nın duymasından korkmaktadır.

23-01/24/yalicc.jpg

Yalı Çapkını”, yeni bölümüyle 27 Ocak Cuma günü Star’da!

Aşağıdaki bağlantıdan Diziler instagram hesabını takibe alarak güncel dizi haberlerini instagram üzerinden de takip edebilirsiniz.

@diziler

üyeler ne diyor?

resim yok
:-) :) :o) :c) :^) :-D :-( :-9 ;-) :-P :-p :-Þ :-b :-O :-/ :-X :-# :'( B-) 8-) :-\ ;*( :-* :] :> =] =) 8) :} :D 8D XD xD =D :( :< :[ :{ =( ;) ;] ;D :P :p =P =p :b :O 8O :/ =/ :S :# :X B) O:)
Kapat