Hata bildir

Kasaba Doktoru

(2022 - 2023)
Puan
10
1 oy
0 kullanıcı
10
Yapım : 2022 Türkiye
Yapım şirketi : ARC Film
1 kişinin favori dizisi oldu
Kasaba Doktoru; İdealist doktorların hikayesini izleyeceğiz. Babasının ölümünden sonra doktor olan ve mesleğinde iddialı Ömer ile yine idealist bir doktor ola cerrah Hakan bir belde hastanesinde kesişen hayatlarını konu edinecek. Doktor Leyla, Ömer ve Hakan'ın hastalara yardım etmek için verdikleri mücadeleyi izleyeceğiz.
Oyuncu Gülşah Çomoğlu son yolculuğuna uğurlandı
Oyuncu Gülşah Çomoğlu son yolculuğuna uğurlandı
Yaklaşık 2 yıldır kanser tedavisi gören oyuncu Gülşah Çomoğlu 29 Mayıs tarihinde hayatını kaybetti. Çomoğlu bugün düzenlenen cenaze töreninin ardından toprağa verildi. Gülşah Çomoğlu kimdir, kaç yaşında, nereli? Gülşah Çomoğlu hangi dizilerde oynadı? Gülşah Çomoğlu neden hayatını kaybetti? Gülşah Çomoğlu evli mi? Gülşah Çomoğlu'nun çocuğu var mı?

serbest kürsü

listeler

Hepsini Göster
anıl listesine, ekledi.

reyting raporu

üyeler ne diyor?

resim yok
:-) :) :o) :c) :^) :-D :-( :-9 ;-) :-P :-p :-Þ :-b :-O :-/ :-X :-# :'( B-) 8-) :-\ ;*( :-* :] :> =] =) 8) :} :D 8D XD xD =D :( :< :[ :{ =( ;) ;] ;D :P :p =P =p :b :O 8O :/ =/ :S :# :X B) O:)
Kapat

hayranlar

neler oldu ?

vildansalmanbüşrabodurmuhammetkarakaya vildansalmanbüşrabodurmuhammetkarakaya, Zafer Demircan kişisini favorilerine ekledi 28 Şubat 2023 18:26
vildansalmanbüşrabodurmuhammetkarakaya vildansalmanbüşrabodurmuhammetkarakaya, Zafer Demircan kişisine oy verdi 28 Şubat 2023 18:26
büşramuhammetbodurkarakaya büşramuhammetbodurkarakaya, Zafer Demircan kişisini favorilerine ekledi 28 Şubat 2023 17:05
büşramuhammetbodurkarakaya büşramuhammetbodurkarakaya, Zafer Demircan kişisine oy verdi 28 Şubat 2023 17:04