Reef Break 1. sezon 7. bölüm ne zaman? Yeni bölüm konusu ve fragmanı

Suç oranının çok yüksek olduğu muhteşem güzellikte bir ada... Başrolünde Poppy Montgomery'nin yer aldığı yaz dönemi suç dizisi Reef Break'in yeni bölümünde neler olacak? Reef Break 1. sezon 7. bölüm fragmanı, konusu ve bölümden kareler...

Volkan Küçükel
08 Ağustos 2019 - 19:25
Kültür Sanat

Poppy Montgomery'li ABC'nin yaz dizisi "Reef Break" geçtiğimiz hafta sezonun altıncı bölümü "The Two O'Clock Fight" ile izleyici karşısındaydı.

REEF BREAK 1. SEZON 6. BÖLÜMDE NELER OLDU?

The Reef olarak bilinen Pasifik Okyanusu'ndaki büyüleyici, cennet gibi bir adanın valisine bağlı sorun çözücü olarak çalışmaya başlayan eski bir hırsız Cat Chambers'ı (Montgomery) hikayesinin merkezine alan Reef Break'in son bölümünde; bir grup suçlunun kaçırdığı uçağı The Reef'e indirmelerinin ardından, Cat Chambers hızlı düşünerek oluşturduğu planı eyleme geçirerek çok geç olmadan uçaktaki yolcuları kurtarmak için yeni bir aksiyona atılır.

19-08/09/reef-break-1x07-foto3.jpg

REEF BREAK 1. SEZON 6. BÖLÜM REYTİNGLERİ!

Dizi, Peter Andrikidis'in yönetmen koltuğunda oturduğu sezonun altıncı bölümüyle izlenme oranlarında 18-49 yetişkin yaş kategorisinde 0.3 reyting oranı ve 1.97 milyon izleyici rakamlarını elde etti.

REEF BREAK 1. SEZON 7. BÖLÜM NE ZAMAN?

Reef Break; Mark Rosner'ın senaryosunu kaleme alıp, Grant Brown'un (Harrow) yönetmen koltuğunda oturduğu sezonun yedinci bölümü "Despot" ile 08 Ağustos 2019 Perşembe akşamı ABC ekranlarında izleyiciyle buluşacak.

Peki, yeni bölümde izleyiciyi ne gibi gelişmeler bekliyor?

19-08/09/reef-break-1x07-foto5.jpg

REEF BREAK 1. SEZON 7. BÖLÜM KONUSU

Gizemli bir general çalınan sanat eseri ve mücevherlerden oluşan gizli bir koleksiyonla Reef'e ulaştığında, birbirini takip eden kaos ve cinayetlerde Cat olaylara dahiliyeti ve gerçekten kimin için çalıştığı konusunda Wyatt'ı sorularla baş başa bırakır.

Oyuncu Kadrosu: Poppy Montgomery (Cat Chambers), Ray Stevenson (Jake Elliot), Desmond Chiam (Wyatt Cole), Melissa Bonne (Ana Dumont), Tamala Shelton (Petra).

THE REEF YENİ BÖLÜMDEN DİĞER KARELER

19-08/09/reef-break-1x07-foto1.jpg

19-08/09/reef-break-1x07-foto2.jpg

19-08/09/reef-break-1x07-foto4-1565303679.jpg

"Reef Break" (ABC) fragman:

Aşağıdaki bağlantıdan Diziler instagram hesabını takibe alarak güncel dizi haberlerini instagram üzerinden de takip edebilirsiniz.

@diziler

üyeler ne diyor?

resim yok
:-) :) :o) :c) :^) :-D :-( :-9 ;-) :-P :-p :-Þ :-b :-O :-/ :-X :-# :'( B-) 8-) :-\ ;*( :-* :] :> =] =) 8) :} :D 8D XD xD =D :( :< :[ :{ =( ;) ;] ;D :P :p =P =p :b :O 8O :/ =/ :S :# :X B) O:)
Kapat