Gündem haberleri

Rick Cosnett The Flash'a geri dönüyor!
Rick Cosnett The Flash'a geri dönüyor! Dizinin ilk sezonunda Dedektif Eddie Thawne karakteriyle izlediğimiz Rick Cosnett hafta içinde sosyal medya hesabından yaptığı açıklamayla diziye geri döneceğinin haberini verdi..

18 Ocak 2017

Muhteşem Yüzyıl: Kösem İki Sezonuyla da Dünyanın Gözdesi Oldu!
Muhteşem Yüzyıl: Kösem İki Sezonuyla da Dünyanın Gözdesi Oldu! Yapımını TIMS Productions'ın, yapımcılığını Timur Savcı'nın yaptığı Muhteşem Yüzyıl Kösem'in ilk sezonu Şili'de büyük ilgi görüyor. Şili'nin en önemli ve reytingi yüksek dizilerinden Un Diablo Con Angel adlı diziyi rating sıralamasında geçerek zirve ortak oldu..

18 Ocak 2017

24: Legacy Dizisi 160 Ülkede Aynı Anda FX Ekranlarında!
24: Legacy Dizisi 160 Ülkede Aynı Anda FX Ekranlarında! Tüm dünyada ilgiyle izlenen Emmy Ödüllü aksiyon dizisi 24: Legacy yeni sezon bölümleriyle FX ekranlarına geri dönüyor. 24: Legacy’nin ilk bölümü tüm dünya ile aynı anda 6 Şubat Pazartesi günü 07.30’da yayınlanacak. 7 Şubat Salı günü ise 1. ve 2. bölümler art arda 7.30 ve 21.30’da FX ekranlarında olacak..

17 Ocak 2017

Supernatural'ın yıldızı Misha Collins Timeless kadrosunda!
Supernatural'ın yıldızı Misha Collins Timeless kadrosunda! Supernatural'ın Bobby Singer'i Jim Beaver'ın diziye tekrarlayan rolle katıldığının haberinin üzerinden sadece birkaç hafta geçmesinin ardından bu kez aynı dizinin en popüler karakterlerinden biri olan Castiel'e hayat veren Misha Collins'in de Timeless'ı ziyaret edeceğini öğrendik..

17 Ocak 2017

Quantico'nun yıldızı Priyanka Chopra'nın talihsiz kazası!
Quantico'nun yıldızı Priyanka Chopra'nın talihsiz kazası! Priyanka Chopra, Quantico'nun New York'taki setinde tehlikeli bir sahnenin çekimi esnasında yere düşerek başına darbe aldı..

15 Ocak 2017

The Flash 3. sezonda Robbie Amell geri dönüyor!
The Flash 3. sezonda Robbie Amell geri dönüyor! Robbie Amell, The CW'nun sevilen çizgi roman uyarlaması dizisi The Flash'a geri dönüyor!.

14 Ocak 2017

Prison Break 5. sezon başlangıç tarihi belli oldu!
Prison Break 5. sezon başlangıç tarihi belli oldu! Birçok yabancı dizi takipçisinin ilk göz ağrılarından Prison Break'in (Büyük Kaçış) seneler sonra dönüşünün tarihi sonunda netleşti!.

12 Ocak 2017

Diriliş Ertuğrul Arapça olarak Katar'da yayınlanacak
Diriliş Ertuğrul Arapça olarak Katar'da yayınlanacak TRT1 ekranlarının vazgeçilmez dizisi Diriliş Ertuğrul'un, Qatar TV'de yayınlanmaya başlayacağı bildirildi..

11 Ocak 2017

ABC'nin 2017 sezon ortası takvimi belli oldu!
ABC'nin 2017 sezon ortası takvimi belli oldu! Ocak ayının ortalarına yaklaştığımız şu günlerde ulusal kanallardan ABC'nin sezon ortası yayın takvimi de şekillendi. Sevdiğiniz diziler ne zaman geri dönüyor? Yepyeni diziler ne zaman başlıyor?.

11 Ocak 2017

Archer'ın yeni kanalı FXX oldu!
Archer'ın yeni kanalı FXX oldu! Kablolu televizyon kanalı FX'te yedi sezondur ilgiyle takip edilen yetişkenlere yönelik animasyon komedisi Archer yoluna FXX'te devam edecek!.

06 Ocak 2017

Yeni dizi
Yeni dizi "What Would Diplo Do?"yu tanıyalım Kablolu kanallardan Viceland ilk senaryolu dizisinin yolda olduğunu duyurdu. "What Would Diplo Do?" isimli dizinin başrolünde James Van Der Beek yer alacak..

05 Ocak 2017

William Christopher hayatını kaybetti
William Christopher hayatını kaybetti CBS'in efsane komedi dizisi MASH'taki Francis Mulcahy rolüyle bilinen aktör William Christopher hayatını kaybetti..

02 Ocak 2017

Carrie Fisher Family Guy'ın iki bölümünde yer alacak!
Carrie Fisher Family Guy'ın iki bölümünde yer alacak! Carrie Fisher, animasyon dizisi Family Guy'ın iki yeni bölümünde yer alarak bizlere son sürprizini yapacak!.

29 Aralık 2016

2016 yılının en çok indirilen yabancı dizileri!
2016 yılının en çok indirilen yabancı dizileri! Torrent Freak her sene yaptığı gibi bu senenin de torrent sitelerinden en çok indirilip takip edilen dizilerin listesini çıkardı..

28 Aralık 2016

NBC'nin deneme bölümü siparişi Good Girls dizisini tanıyalım!
NBC'nin deneme bölümü siparişi Good Girls dizisini tanıyalım! NBC, The Family dizisinin yaratıcısı Jenna Bans'ın elinden çıkacak Good Girls isimli bir diziye pilot bölüm siparişi verdi..

27 Aralık 2016

Lifetime'ın yeni dizisi Your Time Is Up'ı tanıyalım!
Lifetime'ın yeni dizisi Your Time Is Up'ı tanıyalım! Christina Applegate küçük ekran kariyerine ciddi bir dönüş yapıyor! Aktris, Lifetime kanalında Your Time Is Up dizisiyle karşımıza çıkmaya hazırlanıyor..

27 Aralık 2016

Alexandra Chando The Vampire Diaries dizisinde!
Alexandra Chando The Vampire Diaries dizisinde! Kısa ömürlü dizi The Lying Game'de izlediğimiz Alexandra Chando, The Vampire Diaries'ın sezon ortası prömiyerine konuk oyuncu olarak katılıyor..

23 Aralık 2016

Agatha Christie uyarlaması The Witness for the Prosecution için geri sayım!
Agatha Christie uyarlaması The Witness for the Prosecution için geri sayım! BBC One'ın en son Agatha Christie adaptasyonu için geri sayıma başlayabiliriz! Dizinin başlangıç tarihi de netlik kazandı..

22 Aralık 2016