Gündem haberleri

İlk Yerli Yapım Türk Çizgi Dizisi Kral Şakir, Başkentli Çocuklar İle Buluştu!
İlk Yerli Yapım Türk Çizgi Dizisi Kral Şakir, Başkentli Çocuklar İle Buluştu! Cartoon Network’ün ilk yerli yapım çizgi dizisi Kral Şakir, kurulan etkinlik alanında Başkentli çocukları ağırladı. Ankara sosyal yaşamının sevilen simalarının katıldığı etkinlikte, Varol Yaşaroğlu ile buluşma anında renkli anlar yaşandı..

21 Ekim 2017 - 23:42

The Punisher Dizisinin Yayın Tarihi Belli Oldu!
The Punisher Dizisinin Yayın Tarihi Belli Oldu! Netflix'in heyecanla beklenen Geçtiğimiz sezon Daredevil ile izlediğimiz, ardından kendi solo dizisine kavuşan ve Marvel evreninde geçen The Punisher’dan yepyeni bir fragman daha yayınlandı! Dizinin yayın tarihini öğrenmek ve fragmanı izlemek için haberimizin devamına alalım!.

20 Ekim 2017 - 00:28

Salvation dizisine 2. sezon onayı!
Salvation dizisine 2. sezon onayı! CBS kanalının yaz dönemi dizisi Salvation resmi 2. sezon onayını kaptı!.

19 Ekim 2017 - 16:57

Merakla beklenen uzay dizisi The First'ün kadrosuna LisaGay Hamilton da katıldı!
Merakla beklenen uzay dizisi The First'ün kadrosuna LisaGay Hamilton da katıldı! Beau Willimon'ın Hulu için hazırladığı Mars yolculuğu temalı yeni dizisi "The First"ün oyuncu kadrosu şekilleniyor. Sean Penn ve Natascha McElhone'un ardından LisaGay Hamilton da oyuncu kadrosuna dahil oldu..

19 Ekim 2017 - 15:58

Çukur'da Bülent Ersoy sürprizi! Bülent Ersoy Çukur dizisinde şarkı söyleyecek!
Çukur'da Bülent Ersoy sürprizi! Bülent Ersoy Çukur dizisinde şarkı söyleyecek! Ay Yapım imzalı dizi Çukur'da Bülent Ersoy sürprizi...Dünya Güzellerim programıyla ekranlara gelen Bülent Ersoy Çukur dizisinde şarkı söyleyecek!.

19 Ekim 2017 - 15:40

Sara Blaedel'in Louise Rick roman serisi dizi oluyor!
Sara Blaedel'in Louise Rick roman serisi dizi oluyor! Danimarkalı yazar Sara Blaedel'ın suç türündeki Louise Rick roman serisi televizyon ekranına taşınıyor. The Forgotten Girls uyarlanacak ilk roman..

19 Ekim 2017 - 14:59

Ünlü aktör Casey Affleck korku dizisiyle televizyona geliyor!
Ünlü aktör Casey Affleck korku dizisiyle televizyona geliyor! Oscar ödüllü iki isim Casey Affleck ve Alfonso Cuaron korku dizisi çekiyor..

19 Ekim 2017 - 01:00

Fox'tan Lil Rel Howery'li komedi dizisi geliyor!
Fox'tan Lil Rel Howery'li komedi dizisi geliyor! Jerrod Carmichael ve Lil Rel Howery yeni bir komedi dizisinde daha buluşuyor..

19 Ekim 2017 - 00:36

Netflix dizisi GLOW 2. sezona yeni oyuncularla hazırlanıyor!
Netflix dizisi GLOW 2. sezona yeni oyuncularla hazırlanıyor! Kadın güreşçiler ringlerde olmaya devam edecek. GLOW'un 2. sezon çekimleri başladı..

18 Ekim 2017 - 18:06

Roseanne ekibi yeni sezon için toplandı! İlk fotoğraflar!
Roseanne ekibi yeni sezon için toplandı! İlk fotoğraflar! Ekranların efsane komedisi Roseanne, ABC'de yeniden hayat bulmaya hazırlanırken ekip uzun bir aranın ardından bir araya geldi..

18 Ekim 2017 - 16:40

ABC'den seri katil komedisi yolda: Boring, OR
ABC'den seri katil komedisi yolda: Boring, OR ABC kanalı Boring, OR isimli bir komedi dizisinin geliştirme çalışmalarına başladı..

18 Ekim 2017 - 01:10

Netflix'in yeni seri katil temalı dizisi The Mantis'i tanıyalım!
Netflix'in yeni seri katil temalı dizisi The Mantis'i tanıyalım! Fransa yapımı seri katil dizisi The Mantis (La Mante) Netflix'e geliyor..

17 Ekim 2017 - 23:59

Netflix dizisi The Haunting of Hill House'un oyuncu kadrosuna yeni isimler!
Netflix dizisi The Haunting of Hill House'un oyuncu kadrosuna yeni isimler! Netlix'in korku dizisi The Haunting of Hill House'un oyuncu kadrosu genişlemeye devam ediyor..

17 Ekim 2017 - 22:48

The CW kanalından doğaüstü polisiye dizisi geliyor: Dead Inside
The CW kanalından doğaüstü polisiye dizisi geliyor: Dead Inside The CW, doğaüstü temalı polisiye dizisi Dead Inside'ın geliştirme çalışmalarına başladı..

17 Ekim 2017 - 22:01

Haven dizisinin yıldızlarından John Dunsworth hayatını kaybetti!
Haven dizisinin yıldızlarından John Dunsworth hayatını kaybetti! Haven ve Trailer Park Boys gibi dizilerden tanıdığımız John Dunsworth 71 yaşında hayatını kaybetti..

17 Ekim 2017 - 18:23

Leyla ile Mecnun yeniden mi başlıyor? İsmail Abi'den haber var!
Leyla ile Mecnun yeniden mi başlıyor? İsmail Abi'den haber var! Türk dizi tarihine damgasını vurmuş dizi Leyla ile Mecnun yeniden mi başlıyor? Geçtiğimiz günlerde galası yapılan film Cingöz Recai ile seyirci karşısına çıkan İsmail Abi'den haber var!.

17 Ekim 2017 - 16:31

Major Crimes iptalden geri mi dönüyor?
Major Crimes iptalden geri mi dönüyor? TNT'nin 6. sezon sonunda final yapacağını duyurduğu Major Crimes ekran serüvenine başka platformda devam edebilir..

16 Ekim 2017 - 18:21

Liv Tyler yeni dizisini buldu: Harlots
Liv Tyler yeni dizisini buldu: Harlots Ünlü aktris Liv Tyler televizyon dünyasında dolaşmaya devam ediyor. Oyuncunun yeni adresi Harlots dizisi oldu..

16 Ekim 2017 - 17:25